Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Chcete botičku - máte možnost


Péťa

Recommended Posts

Původně zaslal: OK406

Pokud by k něčemu došlo, tak tady si přečtete co můžete a co ne. Jedná se o zák.č. 283/91 Sb.

Na to nám stačí Listina základních práv a svobod - netřeba dalších zákonů. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Tak to by měl, jelikož se s ním můžeš setkávat denně a neznalost neomlouvá. Nemyslím to špatně ale je to i pro další členy P-C, aby věděli, jaký mají práva a povinnosti. Věř mi, že vím, co píši.

Tak znova. To právo o kterém píšeš - nevypovídat - mi zaručuje Listina základních práv a svobod, jenž byla přijata jako součást ústavního pořádku ČR a v tom případě je mi úplně ukradené, co PČR může podle nějakého \"svého\" zákona. Ona totiž ta Listina deklaruje základní principy právního státu a základní práva a svobody.

Ty jsou \"nezadatelné, nezcizitelné, nepromlčitelné a nezrušitelné\".

Už to chápeš? nepotřebuju zákon o PČR, pokud mi to právo zaručuje Listina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurt: Tuto listinu znám dobře. Já jsem netvrdil, že je zák. o PČR nad Listinou práv a svobod. Alespoň tak to vyznívá z tvého příspěvku. A to ani není možné, aby byla víc než mez právo. Ale ty jako občan ČR musíš respektovat zákony této země, i když oba víme, že jsou někdy k ničemu. Sám jsem to poznal na vlastní kůži.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Ale ty jako občan ČR musíš respektovat zákony této země, i když oba víme, že jsou někdy k ničemu. Sám jsem to poznal na vlastní kůži.

Nepsal jsem nikde o tom, že bych snad neměl v úmyslu dodržovat zákony. Pouze jsem naznačil, že mne zákon o PČR zajímá asi stejně, jako zákon o myslivosti.

A že nepotřebuji dalších zákonů k tomu, aby vymezily mé svobody, pakliže je to již učiněno v Listině.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukam ze zlodeji budou od ted nosit jeste \"po kapsach\" rezervu aby s autem mohli odjet :D Jen doufam ze se boticka bude pouzivat k vlastnim ucelum a ne ze to da nekomu jen tak na auto heh.. nastesti je v Cesku i 500,- moc aby to nekomu nekdo venoval jen tak na kolo :D.. doufam..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: AKCZ

Koukam ze zlodeji budou od ted nosit jeste \"po kapsach\" rezervu aby s autem mohli odjet :D Jen doufam ze se boticka bude pouzivat k vlastnim ucelum a ne ze to da nekomu jen tak na auto heh.. nastesti je v Cesku i 500,- moc aby to nekomu nekdo venoval jen tak na kolo :D.. doufam..

To bych si mebyl zas tak jisty!!! Myslim, ze to bude jeste par dobrych vtipku!!:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...