Kozel87

Vetsiho koxxta jsem nevidel - alternator

18 posts in this topic

Cus,

nevim jak se to stalo (byl jsem pri vedomi,ale nevim na co jsem myslel)ale zapojil jsem obracene baterii.Nez jsem ji stacil odpojit, videl jsem jiskreni a kour nekde u alternatoru. Po spravnem pripojeni baterie (aniz bych zapnul klicek) sviti kontrolka dobijeni. Co odeslo?

Jedna se o Peugeot 205, 1.8, XRD, r.v.87

Dik za odpovedi

Usměrňovací diody a regulátor. Rovnou si pořiď jiný altík, vyjde tě to levněji než tohle opravovat.

Oddie nevím kolik stojí diody,ale regulátor jsem kupoval za 500 kč.:aut a novej !! Ale je zase fact,že když napíše třeba Leggatstreetcarsovi o starší,tak to má bez starostí.:super Ale to je věc názoru. A jinak Kozle,to se ti povedlo !!:D:mad:

Ty diody nevím přesně, když to někdo dohledá, budu rád, nicméně bych tipl, že o nějakou stovku víc než to rego. A starší dobrý altík se koupí za litr, max patnáct stovek. Jinak když se kupují samotné díly, tak bacha na výrobce toho altíku, je jich více, a díly jsou nezáměnné.

já mám altík z gti jestli by pasoval, je ok nechám ho za 500 plus poštovné

A hele,cenová válka:D. Oddie, musíš srovnat krok s konkurencí, jinak tě převálcuje:D

Nemusím vůbec nic. Mám jen schovaných pár věcí, co se hodí, a nehodlám je rozdávat. Jiné už mít nebudu, takže k tomu nemám sebemenší důvod - to si je radši nechám, než abych je rozházel za hubičku, a pak někde sháněl zpátky, až budou potřeba.

Původně zaslal: oddie

Nemusím vůbec nic. Mám jen schovaných pár věcí, co se hodí, a nehodlám je rozdávat. Jiné už mít nebudu, takže k tomu nemám sebemenší důvod - to si je radši nechám, než abych je rozházel za hubičku, a pak někde sháněl zpátky, až budou potřeba.

Jo v tom máš, jako ostatně vždy, pravdu, prodáš a za 10 dnů sháníš pro sebe.:papa

Víš co, v těhle autech jezdí i z mého okolí přeci jen ještě pár lidí. Plus dvě tyhle auta mám doma sám. Takže je pro mě zajímavé, když náhodou něco, že jen sáhnu do regálu a nemusím nikam lítat a někde shánět. A ten čas má v tomhle případě pro mě podstatně větší cenu. Pokud bych to, co mi zbývá, rozprodával všechno za nějaké směšné ceny, dostanu za to v součtu jestli částku, co si vydělám ani ne za dva tejdny - a to mi za to fakt nestojí...

tak se na mě nezlobte kluci mám altíky ještě tři a zájem o ně valný není, s nikým nechci válčit :bojim

Jerry: nic se neděje, to je v pořádku, prodávej si za kolik chceš, jsou to tvoje altíky. Já jen reagoval na to, že se tomu vůbec nemusím přizpůsobovat, že si je raděj nechám, kdybych je sám potřeboval, nic víc. To že o ně není valný zájem už vím dlouho, taky i dost věcí prostě radši vyhazuju, páč je to jednodušší než se s tím nějak babrat.

to jo, kdybych měl prostory tak to klidně uskladním vždycky se nějaká blbost může hodit, jenže už to nemám kam dávat:bojim

to kozel87: maila sem četl, máš to poslaný

[upravil dne 31/1/07 jerry2]