Vozataj

Přihlášení Mini Coopera z roku 1991

11 posts in this topic

Ahoj všichni!

Vim, že to nepatří na Peugeot forum, ale řikal jsem si, že by tady mohl být někdo, kdo ví podmínky přihlášení při dovozu. Přemýšlím vážně o koupi Miníka z Německa. Jednoho mám vyhlídlého. Technickou má do 10/2008 a je na značkách. Rok výroby 11/91. Zajímalo by mě, jestli by byl v ČR nějaký problém s přihlášením. Děkuji...

Neměl by být. Stačí, aby měl v techničáku nebo na štítku číslo všeobecného schválení.

Další auto po kterým tajně toužím :roker

Jen k němu sehnat motor z Hondy S2000 :)

Je to také můj sen, na trhu je jich ranec, jen sehnat toho pravého. Část věcí bych si udělal sám, ale s rezatou kárku prolezlou všude bych asi výhru neudělal. Motor by stačil originál a nebo z Coopera S, má lepší parametr ve zrychlení než New MINI Cooper S...prostě epesní kárka...

Tak jsem mluvil dneska se známym, kterej v tom tak nějak dělá a řikal, že auto nemusí mít v cizí zemi ani technickou ani tam nemusí bejt přihlášený. Stačí, aby bylo regulerně odhlášeno a byl k tomu techničák....

Shodou okolností vím o jednom nádherném kousku na prodej. Je na českých RZ, r.v.1997, najeto 70.000. Interiér světle zelená kůže, jede nádherně. Když tak se ozvi - U2U, ICQ.

left171gifqz0.jpg

front102gifoa5.jpg

right194gifzo6.jpg

Ano, to je pravda, že vše jde, ale jen z EU, na to pozor. Jinak to není problém. Technická je třeba jen pokud to chceš vézt po ose.

to jbily:...věřím, že je to krsavec, ale no money no funny...:-(---ten bude tak za 130-150tis, co...

to Fx: tak to j na pohůdku, myslel jsem, že auto musí mít i cizí technickou