Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Označení \"Dítě v autě\"


Dundee

Recommended Posts

Opět mám jeden blbej dotaz:

Dá se někde sehnat \"plastické\" označení \"Dítě v autě\"? Mám na kufru plastickou CéZetku a Českou vlajku a nerad bych jim trhal partu \"obyčejnym\" trojúhelníčkem s Babátkem...:myslim:D

Díky za každý tip, hlavně Prahu (7,8,9) a Mělník či okolí...:super:D

P.S.: Kde jsem se zatim díval po krámech, nic jsem nenašel..:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud nic jinýho, tak mám aspoň subjektivní pocit, že to aspoň trochu pomůže, abych neměl na kufru nalepenýho nějakýho závodníka... Vím, co udělá náraz s dospělým, natož co to musí být pro malé dítě. Ne, že bych byl pevně přesvědčenej o tom, že díky nálepce se mi do kufru nikdo nepodívá, ale budu trochu klidnější...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem jí sháněl a nikde ji neměli, až jsem postupem času došel k závěru, že je zbytečný takovou samolepku na autě mít. Subjektivní pocit bezpečí je mi k ničemu, když není podepřen objektivními důvody. Ty objektivní důvody mi neposkytne samolepka, ale například opravdu kvalitní autosedačka.

Takže místo samolepky sháním reference o autosedačkách. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, já vim, že dobrá sedačka je základ. ;) Zase jsem se blbě vyjádřil..:nevim Jen si myslim, že informativní samolepka s dobrou sedačkou bude lepší, než sedačka samotná- ta je totiž kolikrát v autě blbě vidět (i když ji plno lidí vozí častěji prázdnou) a ta samolepka ji jen trochu \"zviditelní\". Nevim, jak bych to líp vyjádřil...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím s Tebou, Dundee - je to prostě takový umocnění pocitu, že jsem pro toho prcka udělal maximum - pokud to nějakej ichtyl nebude chtít respektovat, nic s tím neudělám, ale ten pocit, že jsem udělal vše, co bylo v mých silách . . . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Jasně, já vim, že dobrá sedačka je základ. ;) Zase jsem se blbě vyjádřil..:nevim Jen si myslim, že informativní samolepka s dobrou sedačkou bude lepší, než sedačka samotná- ta je totiž kolikrát v autě blbě vidět (i když ji plno lidí vozí častěji prázdnou) a ta samolepka ji jen trochu \"zviditelní\". Nevim, jak bych to líp vyjádřil...:myslim

Dobře jsi se vyjádřil. Ale je spousta \"pitomců\",kteří nerespektují dopravní značení a ani semafory, natož nějakou samolepku na autě. A v tom vidím ten velký problém!!:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

abych se přiznal, tak když za někým jedu, tak nějaká nálepka na zadku je to poslední, co mě při řízení zajímá...teda až na jednu: \"Jestli tohle přečteš, jseš příliš blízko!\"..ta mě vždycky donutí dojet tak blízko, abych to přečet:aut:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Jde mi o to, že je ten trojúhelníček vidět a dost řidičů si udržuje alespoň odstup, pokud nic jiného (já teda určitě udržuju odtup a je mi jedno, jestli je tam dítě, pes nebo jen Zetko ;) )

Sorry, ale já tohle nějak nevnímám (zatím), takže mezi vozy s a bez trojúhelníčku nedělám rozdíl. Možná kdyby byl větší (přes celé okno :) ), tak bych si myslel, že mám udržet radši fakt větší odstup...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvěd: Jo, tak přesně takhle jsem to myslel, jen jsem to tak nenapsal :D

OK: Já vím, že je na silnicích plno pitomců, ale najdou se i solidní řidiči :super

Tommy: Tak tebe bych chtěl mít někdy za kufrem :aut, naštěstí žádný takový pitominky na autě nemám :D

Marcel: Já pro změnu tyhle věci vnímám a když vidim trojúhelník na okně nebo kufru, dávám buď nohu z plynu nebo když je možnost, naopak přidám a předjíždím ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,oproti většině výše zúčastněných si teda podobně jako Dundee trojúhelníků s dítětem nebo Z-kem všímám a dám nohu z plynu nebo se jim co nejbezpečněji vyhnu. A rozhodně to není o tom,že bych jel s vočima na předním skle a koukal, kde je nějakej trojúhelník na kufru;) Vozit dítě, si to tam zaroveň s kvalitní sedačkou lípnu taky. Mějte se:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žádné nálepky na cizích autech za jízdy nečtu, takže u mě to máš zbytečné, a ti pošuci co jezdí jak prasata, tak i kdybys měl auto ve tvaru kočárku nebo čeho chceš(kromě tanku, to by se snad drželi trošičku z5):myslim, tak tě stejně převálcujou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na jednom autě jsem měl jednu chvíli Z-ko, neb s tím jezdila ségra, která začínala. Asi po dvou měsících jsem ono Z-ko sundal, neb se ostatní k takto označenému autu chovali mnohem agresivněji, než když tam nebylo - sice se pak někteří divili, že za volantem neseděl \"zajíc\", ale cholerik, co si nenechá moc líbit, ale i tak hodnotím tuto nálepku jako jednoznačně kontraproduktivní. Mmch. jsem za ty dvě měsíce stihl udělat jednomu taxikáři nárazníkem rejhu přes blatník a dveře, neb teprve až to ho přesvědčilo, že se ten \"zajíc\" ze silnice vytlačit prostě nenechá, a na nějaké smrady v jakési vytuněné popelnici jsem dokonce vystupoval s tyčí v ruce (ti radši ujeli, ačkoliv byli v autě 4, a to podle mě nevypadám nijak hrozně...).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně si o produktivitě \"zetek, dětí v autě a podobných\" myslím svoje. Bára řikala taky, že si to tam dá, až dodělá papíry (a až jí koupim auto ... :D) ale opravdu jsem ji to rzmlouval a tvrdil to samý, co tu píše Oddie. Jenom Oddie - když na někoho vylezeš s tyčí, tak se nediv, že uteče ... dotyčný totiž nikdy neví, jaký rapl zrovna drží tu tyč v ruce a co všechno je ochoten s ní udělat ...

Ale k tématu: \"Dítě v Autě\" bych nesháněl.

1) ruší to vzhled AUTA

2) myslim, že je to kontraproduktivní

3) pro bezpečí dítěte je lepší sehnat nějakou PROFI dětskou sedačku (stejně se tvoje auto může stát \"účastníkem\" nehody i když tam ta nálepka bude, stejně jako v případě, když nebude ... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...