Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

\"vysedene\" sedadlo


Feri

Recommended Posts

Cafte, kupil som si 1.5 r. staru 307-ku, ale sedadlo vodica je \"vysedene\", teda hlavne okraje na lavej strane, predpokladam, ze od na/vystupovania....

kedze auto je este v zaruke, je nejaka sanca nechat to \"vymenit\"/\"opravit\" v ramci zaruky? alebo na taketo veci sa zaruka nevstahuje?

Pripadne existuje nejake ine riesenie?

ps: ked sa ma po 3 dni od nakupu spytala obchodnicka z peugeot-u, ze ako som spokojny s autom, a som jej odpovedal, ze celkom v pohode, akurat sedadlo je vysedene a tlaci ma trosku, tak hned odvetila, ze ved som kupoval jazdene auto! Tak ma sokovala s tou odpovedou, ze som to uz potom dalej ani nerozoberal...

Ale uplne koser sa mi to nezda, rok a pol stare auto a uz je sedadlo v keli? takmer 6 rocna fabia (moje predchadzajuce auto) ma sedadla v lepsom stave!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to auto som kupil priamo od koncesionara Peugeot, dolo to dovezene cez importera. Auto bolo uvedene do prevadzky v maji 2005, predavali mi ho s tym, ze je v zaruke do 24. maja 2007, tak hadam je to v zaruke ;) Ibazeby ma zase odrbali, ale to snad nie.

Teraz mam 4 mesiace na to, aby som vychytal nejake muchy na nom :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Leitlik

Já mám na 307ičce ten samej problém a docela mě to vadí !:grr Já osobně se chystám k čalouníkovi. Záruka se na mě už nevstahuje.:(

tak to jste me potěšili - já už myslel, že mám \"asymetrickou pr...\" :D, tenhle problém mám taky od začátku :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Feri

Cafte, kupil som si 1.5 r. staru 307-ku, ale sedadlo vodica je \"vysedene\", teda hlavne okraje na lavej strane, predpokladam, ze od na/vystupovania....

kedze auto je este v zaruke, je nejaka sanca nechat to \"vymenit\"/\"opravit\" v ramci zaruky? alebo na taketo veci sa zaruka nevstahuje?

Pripadne existuje nejake ine riesenie?

ps: ked sa ma po 3 dni od nakupu spytala obchodnicka z peugeot-u, ze ako som spokojny s autom, a som jej odpovedal, ze celkom v pohode, akurat sedadlo je vysedene a tlaci ma trosku, tak hned odvetila, ze ved som kupoval jazdene auto! Tak ma sokovala s tou odpovedou, ze som to uz potom dalej ani nerozoberal...

Ale uplne koser sa mi to nezda, rok a pol stare auto a uz je sedadlo v keli? takmer 6 rocna fabia (moje predchadzajuce auto) ma sedadla v lepsom stave!!

tak dej vedet jak jsi uspel - ja si kdyztak necham vymenit tlumice, brzdy, vyfuk a popraskane zarovky.......:D:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale mozem porovnavat s novym Focusom II ktore som mal ako sluzobne, a teda to posedenie je tam hrozne, je to strasne tvrde. A vobec v mojom pezotiku sa sedi dobre. Jediny problem, ze ako som ho mal burane, tak mam odtrhnutu laktovu opierku na svojej strane, a koli tomu tiez nechcem menit sedadlo, neviete niekto poradit co s tym?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak už někdo zmiňoval, záleží asi kus od kusu, kdo to v tý fabrice montoval. Když totiž vidím co za lidi montuje tady v Plzni třeba Panasonic nebo v Yazaki elektorniku do aut, tak se divím že to vůbec běhá. Holt jste natrefili na špatnýho dělníka :o

Ale dejte vědět jak to šlo spravit....třeba mě to taky čeká....zatím to mám v poho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...