Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Zdravím.Mám takový dotaz na tom obrázku ta 306 je předpokládám tvé auto a vidím že máš ostřikovače světlometů.Nemohl bys mi poradit kde je sehnat?Mám sice 206 ale myslím že peugeot to bude mít stejné.Marně je sháním už delší dobu,ale marně.Auto bylo dovezeno z německa.Mám v nárazníku pouze škaredé díry.Můžeš mi poradit? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: lesko

Zdravím.Mám takový dotaz na tom obrázku ta 306 je předpokládám tvé auto a vidím že máš ostřikovače světlometů.Nemohl bys mi poradit kde je sehnat?Mám sice 206 ale myslím že peugeot to bude mít stejné.Marně je sháním už delší dobu,ale marně.Auto bylo dovezeno z německa.Mám v nárazníku pouze škaredé díry.Můžeš mi poradit? Díky

:D:D:D:D:D:D:D:D:xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Maškarního se určitě nezúčastním, ale plánuju jiné duchaplné využití sobotního večera - překvápko, o kterém ani Vertex nic netuší

Je to hromadne vyuziti pro ktere se vyplati nechat masku doma?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prvoplánově určitě kostým nevadí, ale je možné, že budeš ostatní tak nějak rozptylovat víc, než je zdrávo (zvol si, koho chceš rozptylovat - spoluhráče (pozitivně ladit formu) či protihráče (jakkoli docílit minimálního soustředění na plnění daného úkolu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud bych rozptylovat v techto mezich, sem pro :) byt to obracene, dosahnout minimalniho soustredeni u spoluhracu, za to posilnit formu protihracu, asi bych se radeji svlekla.

LEV(se vsemi velkymi) s sebou asi kufr mit nebude, protoze neni zenska a muze jet na sraz jen tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...