Sign in to follow this  
Followers 0
aka

maskarni

24 posts in this topic

tak co, vzal si nekdo k srdci moznost zucastnit se maskarniho? Ja bych se treba i pridala(prekvapive:D:D), ale byt tam uplne sama neni zas tak lakava nabidka....:nevim

Původně zaslal: janča205

Já se budu asi jenom s povzdálí bavit.I tak to bude určitě sranda!:aut

to budem asi dva..;)

Zdravím.Mám takový dotaz na tom obrázku ta 306 je předpokládám tvé auto a vidím že máš ostřikovače světlometů.Nemohl bys mi poradit kde je sehnat?Mám sice 206 ale myslím že peugeot to bude mít stejné.Marně je sháním už delší dobu,ale marně.Auto bylo dovezeno z německa.Mám v nárazníku pouze škaredé díry.Můžeš mi poradit? Díky

Maškarního se určitě nezúčastním, ale plánuju jiné duchaplné využití sobotního večera - překvápko, o kterém ani Vertex nic netuší

Původně zaslal: lesko

Zdravím.Mám takový dotaz na tom obrázku ta 306 je předpokládám tvé auto a vidím že máš ostřikovače světlometů.Nemohl bys mi poradit kde je sehnat?Mám sice 206 ale myslím že peugeot to bude mít stejné.Marně je sháním už delší dobu,ale marně.Auto bylo dovezeno z německa.Mám v nárazníku pouze škaredé díry.Můžeš mi poradit? Díky

:D:D:D:D:D:D:D:D:xvul

Původně zaslal: Medvěd

Maškarního se určitě nezúčastním, ale plánuju jiné duchaplné využití sobotního večera - překvápko, o kterém ani Vertex nic netuší

Je to hromadne vyuziti pro ktere se vyplati nechat masku doma?

Rád bych, aby to bylo hromadné využití (základním prvkem jsou čtyři družstva), ale určitě to nebude povinné

Prvoplánově určitě kostým nevadí, ale je možné, že budeš ostatní tak nějak rozptylovat víc, než je zdrávo (zvol si, koho chceš rozptylovat - spoluhráče (pozitivně ladit formu) či protihráče (jakkoli docílit minimálního soustředění na plnění daného úkolu)

pokud bych rozptylovat v techto mezich, sem pro :) byt to obracene, dosahnout minimalniho soustredeni u spoluhracu, za to posilnit formu protihracu, asi bych se radeji svlekla.

LEV(se vsemi velkymi) s sebou asi kufr mit nebude, protoze neni zenska a muze jet na sraz jen tak.

tak ja dekuju neonovi a bobovi za jejich snahu, priste si treba privezou i vlastni masku:aut ale sluselo jim to, co?:D:D:D:D a vy ostatni se stydte!!!

copak, ty se za to stydis? vubec neni zac, moc ti to sluselo:D:D:D