Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Znáte někdo řešení???? (Nápady, návrhy, . . . )


Medvěd

Recommended Posts

Medvěd: Zkoušeli jste zjistit majitele podle SPZ nebo RZ. Pokud jsi mluvil s hlídkou PČR, tak by to neměl být problém. Tebe vlastně zajímá, jestli se nemýlím jen bydliště majitele vozidla. Ty jiné iniciály ani nechceš. To by neměl být problém ani pro MP. A sdělit by to měli. Nestojí to vozidlo před vchodem do baráku apod.??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

...

Co se týče odtlačení, auto má kvalt i ručku, jinak bych ho samozřejmě odsunul

(pokud bude u nás ještě 1.2., žádám srazové účastníky, zda by se u nás ve čtvrtek kolem 17 hodiny mohl zastavít dostatek siláků, abychom fáčko mohli posunout (odměna se bude následně realizovat na Džbáně)

Sežeň někoho, kdo zná fáčko, dá se totiž prý vyřadit rychlost i tím, že pod to vlezeš. A pak tu ručku bych neviděl jako moc velký problém, v tomto počasí. Pár lidí, nebo dát to na lano, a je to. Hlavně bych to tahal autem, které v ulici nikdo nezná. Prostě by přijela banda lidí, auto popostrčila a zase by odjela. Nikdo by si ničeho nevšimnul, když to auto je tam \"neznámé\".

Původně zaslal: OK406

Medvěd: Zkoušeli jste zjistit majitele podle SPZ nebo RZ. Pokud jsi mluvil s hlídkou PČR, tak by to neměl být problém. Tebe vlastně zajímá, jestli se nemýlím jen bydliště majitele vozidla. Ty jiné iniciály ani nechceš. To by neměl být problém ani pro MP. A sdělit by to měli. Nestojí to vozidlo před vchodem do baráku apod.??

A kde jsi jako na tohle přišel? To si povídali děti na písku?

Jak by se ti líbilo, kdyby za tebou někdo přišel a říkal, že si někde tebe jako majitele zjistil a že od tebe chce vědět to a to?

A vůbec - to je ochrana osobních údajů a SPZ nejsou určený pro naštvané sousedy ale pro identifikaci Policií ČR.

Takže by se taky mohlo stát, že až bys za tím majitelem auta přišel, mohl by ses dostat do pěkně velkýho průseru! :bojim

A nebyl by to průser jen tvůj!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: Medvěd

...

Co se týče odtlačení, auto má kvalt i ručku, jinak bych ho samozřejmě odsunul

(pokud bude u nás ještě 1.2., žádám srazové účastníky, zda by se u nás ve čtvrtek kolem 17 hodiny mohl zastavít dostatek siláků, abychom fáčko mohli posunout (odměna se bude následně realizovat na Džbáně)

Sežeň někoho, kdo zná fáčko, dá se totiž prý vyřadit rychlost i tím, že pod to vlezeš. A pak tu ručku bych neviděl jako moc velký problém, v tomto počasí. Pár lidí, nebo dát to na lano, a je to. Hlavně bych to tahal autem, které v ulici nikdo nezná. Prostě by přijela banda lidí, auto popostrčila a zase by odjela. Nikdo by si ničeho nevšimnul, když to auto je tam \"neznámé\".

Původně zaslal: OK406

Medvěd: Zkoušeli jste zjistit majitele podle SPZ nebo RZ. Pokud jsi mluvil s hlídkou PČR, tak by to neměl být problém. Tebe vlastně zajímá, jestli se nemýlím jen bydliště majitele vozidla. Ty jiné iniciály ani nechceš. To by neměl být problém ani pro MP. A sdělit by to měli. Nestojí to vozidlo před vchodem do baráku apod.??

A kde jsi jako na tohle přišel? To si povídali děti na písku?

Jak by se ti líbilo, kdyby za tebou někdo přišel a říkal, že si někde tebe jako majitele zjistil a že od tebe chce vědět to a to?

A vůbec - to je ochrana osobních údajů a SPZ nejsou určený pro naštvané sousedy ale pro identifikaci Policií ČR.

Takže by se taky mohlo stát, že až bys za tím majitelem auta přišel, mohl by ses dostat do pěkně velkýho průseru! :bojim

A nebyl by to průser jen tvůj!

Neboj se, vím co jsem napsal. A pokud se někdy osobně uvidíme, tak ti rád vysvětlím, pokud budeš mít zájem. A co se týká zákona č. 101/2000Sb., tak ten se v žádném jeho ustanovení neporuší, jelikož se nejedná o údaje, které by podléhali tomuto zákonu!!!A přečti si co jsem tam přesně psal a na co jsem se ptal!! Každý zákon má své skulinky:myslim:myslim:D:D

[upravil dne 29/1/07 OK406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Trundik

A co takhle požádat magistrát, či příslušnou městskou část, aby ve vaší ulici co nejdříve provedla blokové čištění silnice?

V zimě se přece bloková čištění nedělají, tedy aspoň u nás v Bohunicích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš

Méďo cestou na Džbán ti klidně s bratry pomůžeme s posunem vozu......pokud teda budou mít bratři volno :myslim

a ja predvedu tanecni vystoupeni, coz vscehny sokuje natolik, ze si ani nevsimnou, ze se deje neco neobvykleho:D:D

jinak ale doufam, ze brzo zmizi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: Trundik

A co takhle požádat magistrát, či příslušnou městskou část, aby ve vaší ulici co nejdříve provedla blokové čištění silnice?

V zimě se přece bloková čištění nedělají, tedy aspoň u nás v Bohunicích.

Ale požádat může, resp. zjistit, kdy se bude provádět. Nebo např. stříhání či ořezávání stomů, resp. jinou činnost, při které je nutno vyklidit ulici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

vypustit vzduch z kol ... vic na co ma kazdy odvahu :D jinak to musi byt opravdovy retard :bojim:bojim:bojim

Edit: samozdrejme myslim vysroubovat ventilky, kudlou uz je to prestupek / trestny cin ... podle toho, jestli jezdi pneu vranik nebo dunlop :D

[upravil dne 28/1/2007 Pata]

Ta seš taky dobrej magor, když ti překáží, tak mu vypustíš kola, aby až příde nemoh tutově odjet. A čekal si než sežene ventilky, půmpičku, nafoukne to ,, třeba se na to vybodne a nechá to tam další tejden, než to sežene, proč ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás stálo na parkovišti delší dobu auto a vypadalo že ho tam někdo zapoměl, zavolal jsem MP řekl jim SPZ a jestli by ho mohli nějak nechat odtáhnout, sami mi nabídli že mi řeknou jméno a adresu majitele ať se s nim dohodneme sami na odklizení a až potom pokud by se mu nechtělo tak by to řešili oni. Majiteli jsme zavolali, pohrozili odtahem a ještě ten den auto odvezl. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Jak mnozí víte, bydlím na Letné, což je pražská čtvrť, která je známa velice problematickým parkováním. Za ty roky, co tu bydlím, jsem si zvykl na to, že před zaparkováním projíždím několikrát kolem bloku, než se mi podaří najít skulinku, kde auto nechám.

Přímo před domem jsou nakreslena dvě místa pro invalidy, do prostoru mezi nimi se běžně vejdou za sebou stojící dvě osobní auta. Dne 3.1. se však do tohoto prostoru postavil debil s vínovým favoritem, a to tak, že stojí cca 2 m předkem od hranice jednoho invalidního místa a cca 3 m zadkem od hranice druhého vyhrazeného prostoru.

Když jsem potkal MPka a společně jsme se o tomto suprově odstaveném fáčku bavili, byl jsem ujištěn, že ho ani MPci, ani PČR neodtáhnou, neboť žádený přestupek nepáchá.

Jak byste tuhle situaci řešili?

Mě, když tak kroužím po letenských uličkách, čím dál častěji navštěvují myšlenky projít se kolem tohoto vozu s basebolkou nebo kudlou a vytvořit z něj vozidlo vzbuzující v orgánech pocit, že se jedná o vrak.

Jinak tohle auto jsem u nás v ulici nikdy neviděl, takže pochybuju, že se jedná o některého ze sousedů - mimoto člověk, v této lokalitě bydlící, by takhle fakt auto nezahodil (a určitě ne na několik týdnů).

Tak řešení je několik..

1) odtáhnout ho stranou.

a) silou

b) větší silou

c) brutálně vlézt pod auto vykopnout kvalt a střihnout ručku.

d) otevřít to provázkem a popojet

2) rozplakat ho

a) zdemolovat vozidlo, například při pokusu odtáhnout ho stranou

b) utrhnout SPZ, pak zavolat MP a požadovat odstranění vraku.

3) nechat to tak a zvedat si tim adrenalin. NIkde neni psáno, že to volný místo zbude na tebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: Pata

vypustit vzduch z kol ... vic na co ma kazdy odvahu :D jinak to musi byt opravdovy retard :bojim:bojim:bojim

Edit: samozdrejme myslim vysroubovat ventilky, kudlou uz je to prestupek / trestny cin ... podle toho, jestli jezdi pneu vranik nebo dunlop :D

[upravil dne 28/1/2007 Pata]

Ta seš taky dobrej magor, když ti překáží, tak mu vypustíš kola, aby až příde nemoh tutově odjet. A čekal si než sežene ventilky, půmpičku, nafoukne to ,, třeba se na to vybodne a nechá to tam další tejden, než to sežene, proč ne.

Treba mu dojde, kdyz je bude foukat, ze to postavil, kam nemel a priste si to radsi 2x rozmysli ... :myslim Ovsem porad lepsi, nez mu nicit auto, no ne? Dost casto jsou tu podrene cele auta kvuli tomu, ze se postavis tomu pravemu \"magorovi\" na jeho oblibene misto...

:xvul nerikej mi magore, ja ti taky nerikam cucaku :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

U nás stálo na parkovišti delší dobu auto a vypadalo že ho tam někdo zapoměl, zavolal jsem MP řekl jim SPZ a jestli by ho mohli nějak nechat odtáhnout, sami mi nabídli že mi řeknou jméno a adresu majitele ať se s nim dohodneme sami na odklizení a až potom pokud by se mu nechtělo tak by to řešili oni. Majiteli jsme zavolali, pohrozili odtahem a ještě ten den auto odvezl. ;)

Přesně tak. Kdo ví, z jakého důvodu je tam. Jen žádné poškozování, pokud to není nezbytně nutné. Vždyť jsme lidi. Je to o přístupu MP k dané věci a ve znalosti zákona :myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: Radek Hurvajz

U nás stálo na parkovišti delší dobu auto a vypadalo že ho tam někdo zapoměl, zavolal jsem MP řekl jim SPZ a jestli by ho mohli nějak nechat odtáhnout, sami mi nabídli že mi řeknou jméno a adresu majitele ať se s nim dohodneme sami na odklizení a až potom pokud by se mu nechtělo tak by to řešili oni. Majiteli jsme zavolali, pohrozili odtahem a ještě ten den auto odvezl. ;)

Přesně tak. Kdo ví, z jakého důvodu je tam. Jen žádné poškozování, pokud to není nezbytně nutné. Vždyť jsme lidi. Je to o přístupu MP k dané věci a ve znalosti zákona :myslim:myslim:myslim

No ono to spíš vypadalo že se jim to nechtělo řešit, tak proto poskytli jmeno a adresu, ale asi kdybych trval na tom aby to řešili oni tak by to asi nějak zařídili;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Neboj se, vím co jsem napsal. A pokud se někdy osobně uvidíme, tak ti rád vysvětlím, pokud budeš mít zájem. A co se týká zákona č. 101/2000Sb., tak ten se v žádném jeho ustanovení neporuší, jelikož se nejedná o údaje, které by podléhali tomuto zákonu!!!A přečti si co jsem tam přesně psal a na co jsem se ptal!! Každý zákon má své skulinky:myslim:myslim:D:D

[upravil dne 29/1/07 OK406]

No jo, vím co jsi napsal, ale k čemu mi bude bydliště onoho blbě parkujícího majitele vozu, pokud bude bydlet na nějakém sídlišti v paneláku? Co pak?

Jelikož jsem slyšel už o pár případech, kdy zaměstnanci státu kvůli zjišťování a předávání těchto údajů vyletěli, tak to považuji za Top Secret.

Taky jsem si myslel, že je to lehké, ale ono není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pata

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: Pata

vypustit vzduch z kol ... vic na co ma kazdy odvahu :D jinak to musi byt opravdovy retard :bojim:bojim:bojim

Edit: samozdrejme myslim vysroubovat ventilky, kudlou uz je to prestupek / trestny cin ... podle toho, jestli jezdi pneu vranik nebo dunlop :D

[upravil dne 28/1/2007 Pata]

Ta seš taky dobrej magor, když ti překáží, tak mu vypustíš kola, aby až příde nemoh tutově odjet. A čekal si než sežene ventilky, půmpičku, nafoukne to ,, třeba se na to vybodne a nechá to tam další tejden, než to sežene, proč ne.

Treba mu dojde, kdyz je bude foukat, ze to postavil, kam nemel a priste si to radsi 2x rozmysli ... :myslim Ovsem porad lepsi, nez mu nicit auto, no ne? Dost casto jsou tu podrene cele auta kvuli tomu, ze se postavis tomu pravemu \"magorovi\" na jeho oblibene misto...

:xvul nerikej mi magore, ja ti taky nerikam cucaku :xvul

No jakže pak nemůže odjet ani kdyby chtěl. To je fakt dobrý řešení.

Jistě, když se někomu postavíš na \"jeho\" místo a veme ti to šroubovákem, tak to je na vraždu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...