Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Znáte někdo řešení???? (Nápady, návrhy, . . . )


Medvěd

Recommended Posts

Jak mnozí víte, bydlím na Letné, což je pražská čtvrť, která je známa velice problematickým parkováním. Za ty roky, co tu bydlím, jsem si zvykl na to, že před zaparkováním projíždím několikrát kolem bloku, než se mi podaří najít skulinku, kde auto nechám.

Přímo před domem jsou nakreslena dvě místa pro invalidy, do prostoru mezi nimi se běžně vejdou za sebou stojící dvě osobní auta. Dne 3.1. se však do tohoto prostoru postavil debil s vínovým favoritem, a to tak, že stojí cca 2 m předkem od hranice jednoho invalidního místa a cca 3 m zadkem od hranice druhého vyhrazeného prostoru.

Když jsem potkal MPka a společně jsme se o tomto suprově odstaveném fáčku bavili, byl jsem ujištěn, že ho ani MPci, ani PČR neodtáhnou, neboť žádený přestupek nepáchá.

Jak byste tuhle situaci řešili?

Mě, když tak kroužím po letenských uličkách, čím dál častěji navštěvují myšlenky projít se kolem tohoto vozu s basebolkou nebo kudlou a vytvořit z něj vozidlo vzbuzující v orgánech pocit, že se jedná o vrak.

Jinak tohle auto jsem u nás v ulici nikdy neviděl, takže pochybuju, že se jedná o některého ze sousedů - mimoto člověk, v této lokalitě bydlící, by takhle fakt auto nezahodil (a určitě ne na několik týdnů).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vypustit vzduch z kol ... vic na co ma kazdy odvahu :D jinak to musi byt opravdovy retard :bojim:bojim:bojim

Edit: samozdrejme myslim vysroubovat ventilky, kudlou uz je to prestupek / trestny cin ... podle toho, jestli jezdi pneu vranik nebo dunlop :D

[upravil dne 28/1/2007 Pata]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvěd: Sundat v noci SPZ nebo RZ a hned ráno zavolat 156 A nahlásit, že vozidlo nemá SPZ nebo RZ. V tomto případě jsou povinni dát na vozidlo výzvu k odstranění vozidla a po 30 dech vozidlo samy odtáhnout. Ale mohou ho odtáhnout i dřív. Ale poškozovat vozidlo si myslím není zrovna dobrý nápad:myslim:myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommy306

fáčko snad není tak velká limuzína, aby to byl nějakej větší problém pro pár \"Medvědů\" to ty dva metry odtlačit..

To mi přijde jako rozumné řešení - hlavně při tom odtláčení nic nepoškodit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych taky nic nepoškozoval.

ale pokud tam stojí déle (třeba 2 dny) tak bych to s několik kámoši skusil potlačit (jde to i s kvaltem a ručkou) případně vzít hever na kolečkách a nadzvednout předek a kousek popotáhnout.

aby se vešlo aspoň to druhé auto.

v práci, když nám nějaký ignorant postaví auto před vrata, posouváme auta na heveru celkem často.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommy306

Jo jo upravit mu dezén kudlou...

lidi, já zírám..když vám nějakej parchant poškodí auto, tak skáčete dva metry vysoko, jak si někdo může vybíjet zlost na autě, které za nic nemůže a sami by jste ho lechtali kudlou??:bojim

Samozřejmě ho lechtat kudlou ani mlátit basebolkou nechci - jen jsem psal, že se mi tyto myšlenky honí hlavou. Spíš mě zajímalo, zda mi někdo neporadí, kde zjistit majitele, abych si to s ním třeba vyřikal - snad se mi tato cesta podaří nějak zrealizovat . . . . . .

Co se týče odtlačení, auto má kvalt i ručku, jinak bych ho samozřejmě odsunul

(pokud bude u nás ještě 1.2., žádám srazové účastníky, zda by se u nás ve čtvrtek kolem 17 hodiny mohl zastavít dostatek siláků, abychom fáčko mohli posunout (odměna se bude následně realizovat na Džbáně)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Kurt: Ještě to chce někoho, kdo to tam odtlačí. Ve dvou lidech asi těžko, pokud má zatáhnu tou ruční brzdu + rychlost:myslim:myslim:myslim:myslim

Počkat na sníh? Pokud má letňáky, bude po 2 metrech problém to zastavit. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Spíš mě zajímalo, zda mi někdo neporadí, kde zjistit majitele, abych si to s ním třeba vyřikal - snad se mi tato cesta podaří nějak zrealizovat . . . . . .

Jo, PČR a pojišťovny mají databáze vozidel, jenže to tam musíš mít dobrý známý, tyhle informace se nesmějí dostat ven.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Medvěd

Spíš mě zajímalo, zda mi někdo neporadí, kde zjistit majitele, abych si to s ním třeba vyřikal - snad se mi tato cesta podaří nějak zrealizovat . . . . . .

Jo, PČR a pojišťovny mají databáze vozidel, jenže to tam musíš mít dobrý známý, tyhle informace se nesmějí dostat ven.

??????????????????????:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Medvěd

Spíš mě zajímalo, zda mi někdo neporadí, kde zjistit majitele, abych si to s ním třeba vyřikal - snad se mi tato cesta podaří nějak zrealizovat . . . . . .

Jo, PČR a pojišťovny mají databáze vozidel, jenže to tam musíš mít dobrý známý, tyhle informace se nesmějí dostat ven.

??????????????????????:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

A nejezdí Medvěd s dodávkou?:myslim:myslim:myslim A hned je auto kde má být:D:D:D:D:D

Medvěd s dodávkou JEZDIL a od 5.2. zase jezdit bude, ale

a) auto stojí podélně, já bych ducatem tlačil na jeho PZ roh a mám pocit, že vzhledem k celkovému stavu, bych ho neodtlačil, ale vjel bych až na zadní sedačku

b) možná by šlo auto vytáhnout na laně ven z řady a ponechat ho stát v jednosměrce - on by ho někdo už odtáhnout nechal

NICMÉNĚ PŘI VŠECH TĚCHTO OPERACÍCH BYCH URČITĚ VZBUDIL NEMALOU POZORNOST A NÁSLEDNĚ SE DOHADOVAT S CAJTAMA A ZDůVODŇOVAT PROČ A NAČ . . . . DĚKUJU, NECHCI

[upravil dne 28/1/2007 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

NICMÉNĚ PŘI VŠECH TĚCHTO OPERACÍCH BYCH URČITĚ VZBUDIL NEMALOU POZORNOST...

ve 3 ráno..;)

..jinak vzhledem k tomu, že v dnešní době se dá ukrást/vykrást auto za bílého dne na rušném místě, aniž by to vzbudilo pozornost kohokoliv:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: OK406

Kurt: Ještě to chce někoho, kdo to tam odtlačí. Ve dvou lidech asi těžko, pokud má zatáhnu tou ruční brzdu + rychlost:myslim:myslim:myslim:myslim

Počkat na sníh? Pokud má letňáky, bude po 2 metrech problém to zastavit. :)

Zaparkoval ještě za sucha a tak teď je vlastně celý problém ještě umocněný tím, že je potřeba dostat auto přes mantinely, které kolem něj vznikly (teď jsem si ještě uvědomil, že kdyby nakrásně zítra odjel, tak tam místo něj bude muset zaparkovat někdo znalý místní situace, pokud se tam postaví zase někdo, kdo zde bude poprvé, je docela možný, že se postaví do díry ve sněhu tak jako stojí tenhle trotl :bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:bojim:grr:grr:grr:grr:grr:mad::mad::mad::mad: )

[upravil dne 28/1/2007 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...