Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

T16 X4 na prodej


Pája Rybišár

Recommended Posts

Původně zaslal: C.J.

Původně zaslal: oddie

Původně zaslal: C.J.

..no já na to mít, tak neváhám.. :papa i kdyby to šlo přes deset překupníků..

Taky už jsem ti min. jednou psal, že bys měl začít přemýšlet hlavou...

:o

..kdybych si kupoval normální 405ku, tak ne. Ale T16ka něco jiného, pro takový diamant bych překousl lecco.. Jdu si vsadit sportku. :papa a vy se tu klíďo vztekejte kvůli překupníkům.. :roll (než abych si proto jel, vyřizoval věškéré papírování, tak to si raději připlatím..)

Ono vůbec nejde o to, jestli to je nebo není T16. Jde o to, že se auto je třeba vybírat určitým způsobem, a ne hurá stylem \"je to diamant, tak za každou cenu\". Není to jediná vyrobená, ani jediná co se dá koupit. A o to jde. Tohle na tom obrázku je podle způsobu prezentace, a podle toho, jakou cestou to putuje, potenciální prů*er už od pohledu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Jo a to, že v inerátu je cena bez poslední NULY je nejspíš jeho vychytávka, aby spadalo auto mezi levnější ...

[upravil dne 28/1/2007 Neon]

Jestli on to neprodává na splátky a zapoměl tam napsat např. 16x ..... (aby na tom trošku vydělal)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak z Německa mi už odpověď přišla ... Jinými slovy T16tka je samozřejmě stále u nich a ta převodovka je v podstatě KO:nevim Jinak na \"českou\" odpověď se taky moc těším, leč stále nic - asi ho nezajímají kšefty?? :D:D Mám připravený 2 varianty, jak ho dostat ... uvidim, co si vymyslí, nebo jestli napíše pravdu (což teda pochybuju) ...

Hallo,

der Wagen ist noch da!Ich vermute,daß die Kupplung defekt ist,weil der Wagen

bei eingelegtem Gang weder vorwärts noch rückwärts fährt!!Der Motor läuft

super,es kann auch jeder Gang eingelegt werden,aber es geht nich vorwärts

und auch nicht rückwärts!!!

MfG

__________________________________

Gregor Zimmermann

Solarstr. 9

88046 Friedrichshafen

Tel 07541 57305

Fax 07541 57302

Mobil 0171 7243431

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Tak z Německa mi už odpověď přišla ... Jinými slovy T16tka je samozřejmě stále u nich a ta převodovka je v podstatě KO:nevim Jinak na \"českou\" odpověď se taky moc těším, leč stále nic - asi ho nezajímají kšefty?? :D:D Mám připravený 2 varianty, jak ho dostat ... uvidim, co si vymyslí, nebo jestli napíše pravdu (což teda pochybuju) ...

Hallo,

der Wagen ist noch da!Ich vermute,daß die Kupplung defekt ist,weil der Wagen

bei eingelegtem Gang weder vorwärts noch rückwärts fährt!!Der Motor läuft

super,es kann auch jeder Gang eingelegt werden,aber es geht nich vorwärts

und auch nicht rückwärts!!!

MfG

__________________________________

Gregor Zimmermann

Solarstr. 9

88046 Friedrichshafen

Tel 07541 57305

Fax 07541 57302

Mobil 0171 7243431

nechces me to pretlumocit? zajima me co pise, aber ich bin duty z nemciny :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar, ta kára je furt ještě k mání. Myslím, že je v háji spojka, protože kára se zařazeným stupněm nejede ani dopředu ani dozadu. Motor běží super, můžeš zařadit všechny kvalty, ale nepohne se to dopředu ani dozadu. Velmi volně ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro ty, které to zajíma:

Hmmm - tak solventní česká prodejce se neozval ... :nevim pročpak asi?? že by ho tížilo svědomí, nebo něco tuší, anebo už si ho někdo vychutnal přede mnou, nebo i u jiných aut ... a třeba už to i nadobro zabalil ... :myslim

Každopádně škoda - mohla být legrace ...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

No, cena je jednou věcí ... ať si každej píše cenu, jakou uzná za vhodnou - i když v ČR si myslim, že to za 200k neprodá ani za boha (ve Švýcarsku se pohybujou kolem 200běžně). Jde mi ale především o to, že toto Téčko je pořád ještě v Německu a zajímalo by mě, kolik prodejců ho bude v ČR ještě nabízet ... :grr:myslim:grr:myslim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...