Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hledám dobrej servis :o)))


Sirael

Recommended Posts

Čaute fšickni.

Protože se mi konečně podařilo dostat nějaký love z pojiš?ovny, můžu dát opravit lvíčka.

- spojka (pravděpodobně bude třeba vyměnit)

- ohnutá haupna

- ohnutá spodní lišty pod chladičem

- prasklé úchty světel, na levém je urvaná nastavitelná parabola :(

- prasklý spoiler, asi bude potřaba vyměnit (Možná bych šel i do nějakého lepčejšího, třeba ze sportovní verze)

Neznáte někdo nějaký spolehlivý, levný servis v Brně nebo okolí. Stačí i na jednotlivé práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdou tam plynule rychlosti. Většinou přes zuby. Nejhorší je rozjezdy, jednička a zpátečka. Občas je tam ani nedostanu.

Ale převodovka by to být něměla, olej v pohodě, do toho se voda nedostala.

Měl jsem malý kurz plavání lvů, když jsem projížděl vodou v Krumlově abych se dostal na Lipno. Holt párkrát to proklouzlo a asi sem někdě, něco, nevím. Začalo to dělat z ničeho nic. Už mi někdo říkal, že by to mohla být spojka.:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Sirael: - k tomu servisu: vim o jednom soukromnikovi - mladej kluk a ma dilnu v Rajhrade ( peugeoty i dovazi/dovazel, ne ze by se primo zameroval jen na peugeoty ale trosku je preferuje ). K cenam ti teda nereknu nic, ale za zavolani a poptani zas tak moc nedas. Kdyztak se ozvi jestli mas zajem a ja ti vecer poslu cislo + napisu kde to presne je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...