Sign in to follow this  
Followers 0
Sirael

Hledám dobrej servis :o)))

7 posts in this topic

Čaute fšickni.

Protože se mi konečně podařilo dostat nějaký love z pojiš?ovny, můžu dát opravit lvíčka.

- spojka (pravděpodobně bude třeba vyměnit)

- ohnutá haupna

- ohnutá spodní lišty pod chladičem

- prasklé úchty světel, na levém je urvaná nastavitelná parabola :(

- prasklý spoiler, asi bude potřaba vyměnit (Možná bych šel i do nějakého lepčejšího, třeba ze sportovní verze)

Neznáte někdo nějaký spolehlivý, levný servis v Brně nebo okolí. Stačí i na jednotlivé práce.

Škoda, že jsi poměrně daleko, jinak bych se do toho pustil. Nedávno jsem podobně řachlou 106 dělal a je to skoro za hubičku, pokud nekupuješ nové, značkové díly. Auto jede?

Auto jezdí už od loňska, kdy jsem to klepnul a potom utopil v Krumlově.

Co se týče čumáku, jde jen o kosmetiku, s..e mě ta spojka, či převodovka, či co to je.

:(

Nejdou tam plynule rychlosti. Většinou přes zuby. Nejhorší je rozjezdy, jednička a zpátečka. Občas je tam ani nedostanu.

Ale převodovka by to být něměla, olej v pohodě, do toho se voda nedostala.

Měl jsem malý kurz plavání lvů, když jsem projížděl vodou v Krumlově abych se dostal na Lipno. Holt párkrát to proklouzlo a asi sem někdě, něco, nevím. Začalo to dělat z ničeho nic. Už mi někdo říkal, že by to mohla být spojka.:mad:

To Sirael: - k tomu servisu: vim o jednom soukromnikovi - mladej kluk a ma dilnu v Rajhrade ( peugeoty i dovazi/dovazel, ne ze by se primo zameroval jen na peugeoty ale trosku je preferuje ). K cenam ti teda nereknu nic, ale za zavolani a poptani zas tak moc nedas. Kdyztak se ozvi jestli mas zajem a ja ti vecer poslu cislo + napisu kde to presne je.

Díky za adresu,

máš s ním nějaké zkušenosti...teda co se týče oprav aut?