Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

radiátor topení


zb.prokop

Recommended Posts

víš jak se rozebírá palubka? horní kaplička a středovej tunel? toto vše je potřeba sundat aby ses dostal na hlavní šrouby palubky, který sou pod ovládáním topení

btw: jak víš že je špatný radiátor? většinou to teče na spoji trubek do radiátoru, je potřeba nový gumičky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale mam obavy ze neco praskne. skousel jsem to rukama a stale cchazelo trosku aby sel vytahnout. Jinak gumicky jsem vymenil a on nehreje. ma obe trubky teple ale zespod fouka jenom vlazny vzduch.Tak myslim ze je moc ucpany a voda neprochazi skrz cely radiator. Nebo je nejaky pripravek cim by se mu dalo domluvit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: zb.prokop

ale mam obavy ze neco praskne. skousel jsem to rukama a stale cchazelo trosku aby sel vytahnout. Jinak gumicky jsem vymenil a on nehreje. ma obe trubky teple ale zespod fouka jenom vlazny vzduch.Tak myslim ze je moc ucpany a voda neprochazi skrz cely radiator. Nebo je nejaky pripravek cim by se mu dalo domluvit?

to sem si taky myslel, že něco praskne a neprasklo, chce to jen kousek, neboj se :roker

čističe na to nejsou, ale jestli nemáš ještě náhodou přehozený hadice v motorovym prostoru, taky sem to už viděl kdy do přívodu šla zpátečka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...