Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zimní údržba aneb Jak dostal Garfield dnes ráno přes pysk a Pegina do těla


Garfield

Recommended Posts

Tak si dneska ráno ještě v polospánku ometám sníh z Peginy (u nás v ulici je parkování šikmo, částečně na chodníku), když tu na chodníku merčím multikáru pražských zimních údržbářů. Na předku hrubý kulatý kartáč vymetá slabou vrstvu sněhu z chodníku do výšky, a vzadu... A už to bylo slyšet. Vzadu rozmetadlo droboučkého štěrku myšleného coby posyp chodníku. A už ty kamínky multikára hezky zblízka postupně všem asi 25 autům nastřeluje do karosérie! Něvěřícně jsem kouknul, jestli fakt dobře vidím a jestli ten zvuk jak když parta kluků střílí ze vzduchovek do plechovek je to, co si myslím. Nemýlil jsem se, a jen tak tak jsem stačil zavřít hu... hústa, protože proud štěrku už byl u mě, rovněž mou Peginu pěkně otryskal a šlo to tak vysoko, že mi jeden kamínek rozsekl horní ret. Oko zůstalo štěrkem nedotčené, ale nikoli suché. Je to vůbec možný, takovýhle způsob posypu chodníku? Ach jo. Tak jsem si postěžoval a je mi líp :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není moc přijemné ranní probuzení. U nás v obytné částí naštěstí nedělají nic ani neposolili. Je tam krásná vrstva sněhu s vyjetými koleji což mě uvádí docela do rozpaků, protože občas štrejchnu podvozkem. Doufám, že to nebude mít žádné následky. Ale jezděníčko po sněhu je super... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fx

Ještěže mám garáž

Ještěže u nás neudržují chodníky ... :D

To je jediná výhoda, jinak mi teda celkem vadí, jak si musíme rozdělovat odhrabování sněhu hrablem ... zachvíli je řada na Udržala ... to mi ale s..e:nevim Ale práce prý šlechtí ... jsem někde kdysi dávno četl ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

No, a tak jsi mu taky rozsekl horní ret, nebo jak?

Nesmí fungovat žádný oko za oko, zub za zub, horní ret za horní ret, ale praktikoval bych horní ret za spodní čelist ... :myslim:)

Tfuj, já jsem se dneska ale asi mizerně vyspal, když mám takovýhle pohnutky v hlavě ... TFUJ!:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: Fx

Ještěže mám garáž

Ještěže u nás neudržují chodníky ... :D

To je jediná výhoda, jinak mi teda celkem vadí, jak si musíme rozdělovat odhrabování sněhu hrablem ... zachvíli je řada na Udržala ... to mi ale s..e:nevim Ale práce prý šlechtí ... jsem někde kdysi dávno četl ...

zname Te, takze ktera neboha najemnice to vyfasne?:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mk: Copak Praha je velký město? :D

Opravdu to s tou údržbou přeháněj (hlavně za ten štěrk bych vraždil), viz. dneska ráno: Chystal jsem se do služby a za oknem vidim projíždět silničáře solící vrstvu 0,5cm prašnýho sněhu :grr :grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Garfield

Je to vůbec možný, takovýhle způsob posypu chodníku?

Možné to, jak vidíš, je, zákonné už méně. V Brně takto Správa komunikací prohrála pár sporů (šlo zimní posyp a o sekání trávy - a to byla \"jen\" nametaná tráva na autech). Teď si vcelku dávají bacha.

Řešit se to musí instantně - ex post dokážeš kulový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...