Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

405-ka Break - naboreny blatnik


iok

Recommended Posts

Ahoj lidi,

tak jsem vcera odhrabal svoje autiko ze snehu a zjistil jsem, ze mi nejaky mag*r naboril levy predni blatnik (v tu chvili mi bylo fakt mizerne, mam to auto asi 3 mesice :( :( ) Achjooo....chci se zeptat, nevite nekdo o nejakem slusnem karosari, ktery by to umel opravit...resp. nevite nekdo o nejakem blatniku origos (nejlepe cerny, ale i jina barva) a zachovalem? Dekuji predem vsem :papa

(posilam jeden obrazek te \"zkazy\")

post-0-14109595188259_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo abych nezapomel, jsem z Prahy, takze kdyby ten karosar byl take nekde v okoli bylo by to fajn...dik moc :super

Původně zaslal: iok

Ahoj lidi,

tak jsem vcera odhrabal svoje autiko ze snehu a zjistil jsem, ze mi nejaky mag*r naboril levy predni blatnik (v tu chvili mi bylo fakt mizerne, mam to auto asi 3 mesice :( :( ) Achjooo....chci se zeptat, nevite nekdo o nejakem slusnem karosari, ktery by to umel opravit...resp. nevite nekdo o nejakem blatniku origos (nejlepe cerny, ale i jina barva) a zachovalem? Dekuji predem vsem :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je fakt smůla, ve Slušticích u Prahy maš vrakáč tak tam určitě něco seženeš. Jinak až to budeš nechávat stříkat tak si nech udělat rostřiky do kapoty a do dveři jinak to bude mít jinej odstín barvy a bude to vidět. Cena za lakování bude asi dost mastná pokud to je metalíza.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: citron1

To je fakt smůla, ve Slušticích u Prahy maš vrakáč tak tam určitě něco seženeš. Jinak až to budeš nechávat stříkat tak si nech udělat rostřiky do kapoty a do dveři jinak to bude mít jinej odstín barvy a bude to vidět. Cena za lakování bude asi dost mastná pokud to je metalíza.

Slustice jsou rekl bych zbytecne drahy, kousek odtud jsou Přišimasy, tam se mi zdali byt lepsi. Jinak nejmin tri vrakace Peugeot jsou na Kladne, hned pri prijezdu od Prahy, tak bych zkusil i tam. Predni blatnik je jeste dobrej, nastve to, ale treba zadni blatnik nebo prah a B sloupek by bylo horsi

Jo a mezi Slusticema a Prisimasama je ves jmenem Zlatá, je tam nejakej soukromej servis zabyvajici se Peugeotama a prodavaj i nahradni dily, tak tam je taky moznoast se zeptat.

[upravil dne 26/1/07 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

405 na rozebrání tady na stránkách inzerovalo několik lidí, tak je obvolej a poptej se jich na blatník. Na 405 to bude stokrát lepší řešení.

Jinak je tomu prd, je to jen na tu výměnu blatníku a ničeho jiného, a ten blatník u 405 je jen na šroubech, ani není podlepenej, takže máš docela kliku. Mohlo to být horší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, hele no-stress ... zase taková zkáza to není, ikdyž to samozřejmě zamrzí ...

Jak Ti tu píšou ať zkusíš vrakáč Sluštice, tak nedoporučuju, páč jsou nic moc solidní a celkem drazí, ale zkusit je můžeš 602696110 (číslo Sluštice). Na ty Přišimasy je číslo: 602366353. Ještě Satalice 721329533 a ještě měli vrakáčisti celkem dobrý jednání i na Vojkově u Říčan 731483422. Každopádně těch vrakáčů jsou spousta a počítej, že cena dílu by měla být kolem 500,- (blatník je stejný u NM i SM, jak u Kombíka, tak i Sedana) ... Nejdražší by byl asi lak, tak bych klidně těch Vrakáčů a inzerátů (např. v Annonci) obvolal více a třeba seženeš i v barvě ... takto barevných 405tek, jako máš ty bylo celkem dost ... A výměna je potom záležitost na hodinu maximálně (myslim, že není \"karosář\" ani zapotřebí ... ale kdyby sis to nelajznul, tak to dá aždej servis) nejhorší je oddělat přirezlý šroubata

Tak Good Luck:papa

[upravil dne 26/1/2007 Neon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

diky za nabidku, pokusim se sehnat blatnik ve stejne barve co mam (cerna) a kdyz nebude, tak se Ti urcite ozvu :)

:papa

Původně zaslal: Capy

a nechtěl by jsi ode mě

tady je odkaz

necham ho za levně a je na Kladně.

Kdyžtak na 737810093 určitě se dohodneme;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: citron1

To je fakt smůla, ve Slušticích u Prahy maš vrakáč tak tam určitě něco seženeš. Jinak až to budeš nechávat stříkat tak si nech udělat rostřiky do kapoty a do dveři jinak to bude mít jinej odstín barvy a bude to vidět. Cena za lakování bude asi dost mastná pokud to je metalíza.

Tak to jsem ješte neslyšel že by nejaký lakýra to rostříkl do kapoty(to by musel být ňejaké máslo, aby metlu rozsříkl bokem na plechy),většinou se to stříká někam do hrany aby to nebylo vidět.A pokud lakýra nechytí odstín tak to není nic moc lakýra:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...