Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zimní pneu na 306


Medion

Recommended Posts

Zdravim,jaké používáte zimní pneu na P306?protože ty,co mám já sou přilnavostí snad horší než letní.stačí trochu sněhu a nedá se na nich rozjet pomalu ani z kopce.značku pneu si zrovna nemůžu vybavit.díky za typy a rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medion

Zdravim,jaké používáte zimní pneu na P306?protože ty,co mám já sou přilnavostí snad horší než letní.stačí trochu sněhu a nedá se na nich rozjet pomalu ani z kopce.značku pneu si zrovna nemůžu vybavit.díky za typy a rady.

A myslíš, že je to gumama? :super Já mám obyč Yokohamy 195/65 R15 a spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta šířka gumy nemá zas takovej vliv.já mám 185/60 R14 a pneu nejakej ten tajwan co sem dostal když sem auto kupoval.tak se právě ptám jaký pneu by byly good na 306ku na příští zimu.protože to je fakt otřesný s něma jezdit.jo a bydlim v horách,takže vim jak jezdit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jezdím na Michelin Alpin 175/65 ve 14 palcích (A2, ten novější typ). Jsou vynikající na mokro a břečku, což je v mém případě většina zimního provozu. Předtím jsem měl Dunlop Wintersport ve stejném rozměru - ty zase o dost líp zabíraly na sněhu a ledu, i když ve vrstvě rozsolené břečky a na mokré silnici neseděly tak dobře. Takže teď když jedu v zimě na chalupu nebo orienťák na Peugeoťáckém zimním klouzání, tak na Alpiny nadávám a vzpomínám na Dunlopy. A naopak, při jízdě v břečce a na mokru si říkám, jak jsem ty Alpiny zvolil dobře.

Asi zimní pneu univerzálně nejlepší zároveň na sníh, led, mokro a vrstvu břečky neexistují. Spíš budeš muset volit podle toho, taký je tvůj většinový zimní provoz.

[upravil dne 26/1/07 Garfield]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Většinou jezdim po uježděnym sněhu nebo ledu.ale občas projedou u nás silničáři a z toho krásnýho uježděnýho sněhu udělaj břečku kterou pak ani nevyhrnou.No a pak se vyjezděj koleje,přez noc to zmrzne a druhej den se nigdo nikam nedostane.protože by si orval celej spodek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medion

taky sem slyšel jen dorrý názory na ty UG7 akorát sou prej dost hlučný na asfaltě.a cena taky vyžší.ale asi do nich budu investovat.tak díky za rady

mě teda vůbec nepřipadají hlučný..rozhodně jsou tišší než letní GY F1..a v rozměru 185/65/14 cena 1640/ks

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tommy306

Původně zaslal: Medion

Hele a nemá bejt na 306tce rozměr 185/60/14 :myslim nebo tam má bejt 65 jak píšeš

novej model má mít 185/65/14 nebo 195/55/15...a starej jestli se nepletu 175/70/13 a 185/60/14:myslim

Starej model jen asi těch 185/60/14, ale já tam mám 185/65/14 a myslím, že to nevadí :myslim .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: Tommy306

Původně zaslal: Medion

Hele a nemá bejt na 306tce rozměr 185/60/14 :myslim nebo tam má bejt 65 jak píšeš

novej model má mít 185/65/14 nebo 195/55/15...a starej jestli se nepletu 175/70/13 a 185/60/14:myslim

Starej model jen asi těch 185/60/14, ale já tam mám 185/65/14 a myslím, že to nevadí :myslim .

zalezi co mas v technicaku :) mrkni se.. ale tech 60sat se mi nejak nezda..:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...