Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prasklá hadice


deeper

Recommended Posts

Včera jsem nechal blbec vrčet auto a po chvilce stání se mi šílěně zvedly otáčky (skoro na 3tis) vylítla teplota, ozvala se rána a začala se mi do kabiny valit horká voda a z kabiny vycházet bílá pára. Vypadalo to sice velice efktivně ale teď nevim co s tim. Voda tekla ze středního tunelu a jenom pod řidiče. Jinde bylo sucho. Nevíte jak to pod tou palubkou vypadá a jestli se musí celá sundavat abych se k tomu dostal?

[Editován dne 15/7/03 deeper]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi tě moc nepotěšim, ale pokud ti praskla hadice ve středovým tunelu, někde u toho bazmeku - výměníku - nebocototam je, tak musis rozebrat snad pul auta zevnitř, aby ses k tomu dostal, taky mě to čeká, někde mi tam v zimě ukapávala hadice a dělala mi u řidiče loužičku ...:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, hmmm, hmmm - to je dost nemile. Ale ber to z ty lepsi stranky. Z auta mas saunu :D

Ja nevim, palubku jsem nerozebiral, ale jak znam Frantiky, tak pri tvorbe a navrhu auta se tak vyradili, ze asi tu pulku auta budes muset rozebrat :)

Jinak, ja tam chtel davat do palubky jenom takovy ten kastlik - a po tom, co mi rekli, co vsechno budu muset vymontovat, jsem to preventivne vzdal :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Palubní deska u 205 mi silně připomíná puzzle, je to skládaný odshora dolu, různě se to překrejvá a přešroubkovává a končí to prostředkem = regulací ofuku, mám s tím zkušenost protože jsem se v tom nedávno dloubal a měnil žárovičky na osvětlení středního panelu, ale až k těm hadicím sem se nedostal, kouknu na to asi o víkend, stejně mi odminula zbyl jeden šroub :D a potřebuju ho tam někde udat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kik : Sroub si nech... na funkci to nema vliv. (a zivocichare uz vubec ne :))

Jeste budes jeste parkrat opravovat, tak vedle si postavis druheho Peugeota :-)

Me taky par veci vzdycky zbyde. Uz jich mam plnou krabici :-)

P.S: To jsi rozebiral bajvocko, nebo jsi postupoval podle nejakeho erudovaneho navodu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čéče, bylo to sice na 405, ale kdysivá se mi semlelo to samý ( a o proti tobě navíc v zimě ) a taky sem špekuloval co s tím a:

1.) K výměníku nevedou hadice, ale hliníkové trubky.

2.) problém byl ve výměníku

3.) Celá ta ptákovina se zdánlivě nedá vyndat, aniž by se rozebrala půlka auta, ale stačil povolit sloupek řízení, vyklonit nahoru a celý to šlo vyšoupnout levým bokem středového panelu.

Jenže je to rada ze 405 a celý ti to může bejt na prd, ale u šnekožroutů člověk nikdy neví...:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no u 205ky je to fakt skoro na celou palubku, ael mozna bych zkusil nejakym zahadnym zpusobem vyndat jenom ten stredovy tunel az pod hodiny a snad by se tam melo dat dostat... ted uz nevim jak to tam presne je, ale vim ze vymenik drzi v plastu 2 male vruty a pak jde vysunout smerem doleva......

Deeper: ta zavada fakt vypada na ten vymenik,... jinak by se ti tam voda si nedostala.... ty hlinikove trubky vedou az do motoroveho prostoru....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Jo ani jsem se nepochlubil, byl to ten malilinkatej chladič :) vylítla celá ta druhá strana kudy ta voda protéká..... mám tam novej výměník a palubku jsem si musel složit sám, byl to mrsk, protože jsem jí nerozdělával, jenom sdělával :) ale už to všechno sedí a teplota je pořád na 70 - 90 stupních. Jenom mam delikátní problém, tím sestavením palubky, jsem si nějak pomuchlal :D zámek na kastliku a nejde mi zavřít a nebo mi vždycky vypadne, nemáto někdo doma ten mechanismus????? Koukal jsem že předešlej majitel ho nějak lepil a mě to už docela štve, mam plný auto bordelu, prostě bez kastlíku nemůžu žít

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, ale já už tam nemůžu ani nikoho vozit, jednoduše se tam nevejde:) Ale nbylo by špatný založit si vlastní klub při peugeot-clubu. Uděláme si vlastní samolepky, a stínítka a deštníky a tak :D:D:D:D:D:D

BTW: Nemáte někdo ten bazmekt na kastlik?????? Nechce se mi kvůli tomu jet 30km na nejlbližší vrakáč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...