Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zimní radovánky-fota


Hhonza

Recommended Posts

Navrhuji v tomto tématu dávat pouze fotky ze zimního dovádění s našema \"lvíčkama\", myslím že jich každej pár máme a nebo je hodláme vytvořit. Já ihned začínám z dnešního mírného dovádění na parkovišti na Hracholuskách :D

post-0-14109595187399_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Pěkný ale služební Felinky kloužou líp:myslim:myslim:myslim:myslim:D:D:D:D:D:D:D:D

Obzvlášť když jsou na letních !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(jestli se tedy u PČR nic nezměnilo - mám pocit, že to, že nejsou zimní gumy povinné je právě zásluhou našich rozpočtových organizací (PČR, hasiči, záchranka, vláda apod.)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes se lvem vyrazil do sněhu.

Párkrát zapadnul, ale vždy se z toho dostal docela dobře. Ale ke konci jsme zajeli do nějakých kolejí a tam odtud jsme už nevyjeli... (a odnesl to výfuk) Takže nám museli pomoct dobré duše...

[upravil dne 26/1/2007 Marcel505]

post-0-14109595188615_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: OK406

Pěkný ale služební Felinky kloužou líp:myslim:myslim:myslim:myslim:D:D:D:D:D:D:D:D

Obzvlášť když jsou na letních !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(jestli se tedy u PČR nic nezměnilo - mám pocit, že to, že nejsou zimní gumy povinné je právě zásluhou našich rozpočtových organizací (PČR, hasiči, záchranka, vláda apod.)).

Opět musím s tebou jen a jen souhlasit ale jen s tou maličkostí, že 150 a 155 mají zimní ale 158 tam je to horší! A ta kvalita? Nemá cenu rozebírat. Naposled tam byli nějaké ukrajinské pneu. A to bylo horší než letní!! :grr:grr:grr Ale to je věc vedení!:myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Původně zaslal: OK406

Naposled tam byli nějaké ukrajinské pneu. A to bylo horší než letní!! :grr:grr:grr Ale to je věc vedení!:myslim:myslim:myslim

Tak to se vyplati!!! :D

A to bylo výběrové řízení! Inu Ukrajinci jsou dle PČR špička v zimních pneu:super:super:myslim:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Pozor na ten stromek. Jediní stojí v širém pláni:myslim:myslim:D:D:D Jinak pěkný. A na fotografa se nezlob. Musíš holt častěji si jít zajezdit, aby věděl, co má fotit. :myslim:myslim:D:D

Jo o ten stromek jsem měl docela strach (spíš o auto), protože jsem se k němu asi dvakrát dost nebezpečně začal přibližovat...

Původně zaslal: OK406

Původně zaslal: f3Rd@

Původně zaslal: OK406

Naposled tam byli nějaké ukrajinské pneu. A to bylo horší než letní!! :grr:grr:grr Ale to je věc vedení!:myslim:myslim:myslim

Tak to se vyplati!!! :D

A to bylo výběrové řízení! Inu Ukrajinci jsou dle PČR špička v zimních pneu:super:super:myslim:D:D:D:D

Výběrové řízení, že?

[upravil dne 27/1/2007 Marcel505]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, tak jsem vám tu chtěl zítra hodit pár fotek z mých radovánek na sněhu,ale bohužel z toho sejde. Můj jediný plac- škvárové fotbalové hřiště které jsem si byl před chvílí ujezdit aby mi to zítra pěkně klouzalo, tak s tím je konec. Naběhl na mě správce a málem mi chtěl rozbít auto. Po vysvětlování,že jsem členem fotbalového týmu a že se tomu hřišti vlastně nic nestane, když mrzne a že se mu opravdu nic nestalo jeho vztek povolil, ale rekl ze zitra se to hřiště stahuje a upravuje na fotbalové soustředění. No a to je konec mého příběhu. Jdu hledat jiné místo na blbnutí,ale nevim kde, u nás už nic jeného není. Blbnutí zdar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...