Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Můj první vážný defekt!!!!!!


Dakaros

Recommended Posts

Čau, tak se chci podělit se svýma zážitkama s posledních dvou týdnů! Mám pocit, že to jsou dva týdny, co jsem ve čtvrtek přišel k autí a nenastartoval jsem, pač bylo vybito. Nakonec jsem to nastartoval takovym bastl způsobem, no nic, v sobotu jsem si koupil novou baterku, karásně to startovalo, svítilo a tak. Až do dalšího pátku, kdy jsem chtěl nastartovat a ono cvaky cvak a prd. Byl jsem nucen to roztáhnout a nastartovat přes dvojku, dojel jsem do chaty, druhý den rozebral startér a zjistil, že se roztekla startovací cívka. Řikal jsem si, tak to v pondělí roztáhnu, dojedu do prahy a zkusím přes P-C sehnat nějakou funkční! V ponělá to roztlačim, vše OK, ujedu asi 10km a najednou tam nejde rychlost!!!??? Řadil jsem s meziplynem asi ještě 10km a pak po asi dvouhodinovym tvrdnutí v Davli na benzínce jsem si to dal těch 20km zpět nejtrapnější jízdou na laně! Přez pondělek jsem shodil převodovku a zjistil, že se totálně rozesr**a lamela, jednak už jsem brousil nejty a druhak ten kovovej střed popraskal a ty pěra, který v něm jsou se vysipaly a vomlátily vše co se dalo. Dal jsem s kámošem novou spojku nasadil převodovku a povedlo se nám proseknout manžetu na poloose, takže jsem ještě rozebíral poloosu a měnil manžety. Ale teď už to zase jezdí jako drak, je to tichý a motor přestal vibrovat. Hurááá!

Aspoň vím, že platí ,,Když už, tak už\"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm,to já žažil něco podobnýho ze 405kou 4x4 co sem měl.Začalo to tim,že se mě pos*ala hydraulika na zad.nápravě,tak sem odvezl auto do Pardubic do Peugeotu.při opravě mi zjistili,že mám v pr*eli ložiska na ramenech.Tak sem jim řekl,ať to teda daj taky do cajku.po sundání ramen zjistili,že jedno je v tak vymačkaný že se musí dát nové.(cena 13tis.)takže sem lítal po vrakáčích a scháněl jiný rameno.sehnal sem za 2tis.a bylo v super stavu.takže mě složili auto dokupy za cca 11 tis.Akorát že po dojetí z Pardubic zpět do Hradce auto sedělo zas jak mrcha a dělala se pod zad.nápravou loužička oleje.Po zvednutí auta(doma v garáži)sem zjistil,že kre*éni ze značkového servisu nechali klíček na odvzdušňovacím ventilku kterej se samozdřejmě povolil.tak sem ho utáhl dolil olej opět odvzdušnil a vše bylo konečně OK.Po cca 1 týdnu si to takhle frčim a najednou to začalo....šílený třískání do podlahy.Tak si říkám ku*va co to zase je... Vlezu pod auto a čumim že je utrhlý ložisko co drží kardan.Obědnal sem si nové až z Francie(original za 4500kč)po výměne doma se cca po 300 km utrhlo znova.Naštěstí ho vzali na reklamaci.Od tý doby sem měl klid.ale bylo to taky šílený období

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...