ondris

startovanie 405D

7 posts in this topic

ahojte chalapi. mam taky problem... ked som skusal uberat naftu na cerpadle, ubral som asi stvrt otacky. ma to sice horsi krutak ale ide to. a potom som skusil pridat na original, a tazsie to startovalo, tka som znizil zas a bolo to dobre, a na treti krat som dal do polohy medzi strvt a origo nastavenie, a to startovalo asi najhorsie.... ciiim to moze byt??? preco to s uskrtenou naftou startuje lepsie?

Asi niesom taky mudry....ale mozno tam treba prenastavit vahu palivo/vzduch...

Mne takisto mechanik (krstny otec ;)) znizil naftu a este daco tam porobil tusim aj s tou vahou, kvoli emiske...a odvtedy mam teraz spotrebu cca 9,5-10 litrov. :P:myslim

Původně zaslal: skupko

a odvtedy mam teraz spotrebu cca 9,5-10 litrov. :P:myslim

:xvul tolik?? To snad ani nejde..

A není to startování spíše způsobeno něčím úplně jiným??

[upravil dne 25.1.07 C.J.]

Podle toho co pises vypada na vadu nejake trysky. Kdyby byly trysky/vstriky/ ok nic by to nedelalo. Tou naftou nic nezkazis akorat pul otacky je dost, ne na ubrani ale na pridani/oproti origo nastaveni/ je to az az. Muze ti to propalit pisty tak na to pozoz !! Stejne tak kdyz mas vstrik v cudu, a bude ukapavat tak ti casem propali pist.

to fakt si myslis ze to moze byt tryskami??, lebo pred 7tkm, som daval zanovne, a bolo to aj nastavene, a typek povedal ze su dobre...a zle som sa vyjadril, nestartujem v pridanou naftou, s origo nastavenou to startuje horise ako s ubranou...

mam tam Bosh, a zle to startuje iba rano, ked to je studene, a krutil som tym srobikom co je zarovno lanka, a niekedy tam bola plomba, takze to je srobik na uberanie a pridavanie nafty....