brevla

Kontorlka na palubovce v P405 SRi

7 posts in this topic

Pri rychlém seslápnutí plynu se mi rozsvítí

cervená kontrolka na palubovce veprostred dole ve tvaru preskrtnutého motoru a já nevím co to je. Kdyz pridám plyn na plné otácky tak zase zhasne. V nasem servisu pro Peugeot neví nic, ze prý P405 s motorem Egila oni neznají. Poradte mi nekdo. Díky brevla

:DTakový motor neznám ani já.:D ale řekl bych že ti to svítí diagnostika.A když se rozsvěcuje jen při prudce sešlápnutém plynu, tak bych řekl asi emise nejsou OK. Jinak motor jede OK???

Egila??? Co to je? Mám druhého Peugeota ale tohle jsem jeste neslysel. To zní jako ten skůtr Agila:D:D:D

Motor je v pohode. Na palubovce dole je napsáno Egila a toho se drzí nás servis. Jaký je jiný typ nevím.:(

Ani diagnostiku mi neudelají.

[Editován dne 15/7/03 brevla]

Tak do servisu, kterej se drzi toho co je napsany na palubovce bych ani nepachnul.

Proste se podivej do technicaku co to je za motor, za typ, rok vyroby, atd. A ve tvojem podpisu vidim, ze mas GRicko, to je 1,9 nebo 2,0, zalezi na roku vyroby.

[Editován dne 15/7/03 Masinka]

Egila vyrábí palubovku, myslim budiky. ale urcite ne motory. jak rika Masinka pryc z takoveho servisu!!!

Není na té palubovce takhle náhodou napsáno VEGLIA??? To nemá s motorem nic společného, to je jen výrobce přístrojů, druhý, kdo dodával pro Peugeot, byl JAEGER. Oba tyhle typy budíků jsou přímo záměnné, navenek se neliší.