Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ORIGINAL LPG Peugeot 406 r.2000


Škof

Recommended Posts

To Milhaus:

To znamená, že to mám nechat tak?nebo něco vyměnit...?Jestli to je tak tak mi to možná ani nevadí...Zkrátka budu vědět, že mám zataženou ručku...

To Peta:

Do toho bych šel, ale vůbec nevím jak si takový počítač vyrobit...A jestli tam je průtokoměr tak to taky vůbec netuším...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Škof

To Peta:

Do toho bych šel, ale vůbec nevím jak si takový počítač vyrobit...A jestli tam je průtokoměr tak to taky vůbec netuším...:myslim

Jednočip je jednoduchá záležitost, jenže:

1. Musí pracovat ve velkém rozsahu teplot a v nepříznivých podmínkách. To se doma na koleni těžko dělá.

2. Problém s čidly - pokud v LPG systému není nic, na co by se počítač napojil, těžko by se něco dodělávalo.

3. Já bych se s tím doma nezabýval. Jedině, jako diplomku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zatím jsem se sám k focení neodhodlal, ale našel jsem nějaké starší fotky z léta...tak aspoň než udělám nějaké nové...přímo na lpg zaměřené...takl aspoň takhle. Nádrž je pod podlahou kufru. Frantíci rezervu řešili tak, že do kapsy na boku kufru dali lepicí sadu. To ale u nás není možné, tak vozím v kufru minirezervu na dojetí...zatím jsem teda ještě defekt neměl (což musím zaklepat). Kufr je ale na sedan si myslím celkem velký, takže nemám problém.

post-0-14109595197566_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Ferry

mno ja si myslim, ze pokud je tam instalovan nejaky vstrikovac, mel by mit i nejaky prutokomer, ktery bude davat info ridici jednotce o mnozstvi LPG, takze by tam teoreticky nejaka vyuzitelna data pro PPC mela byt :D

Nevíte náhodou někdo, zda můj original lpg něco takového má?nebo jak to zjistím:) Díkes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...