Sign in to follow this  
Followers 0
f3Rd@

Pridavny budik - tlak turba

7 posts in this topic

Taaaak. Jedna zakerna otazka:

Jak se da pripojit pridavny budik, ktery by ukazoval kolik prave tlaci turbo???

Původně zaslal: f3Rd@

Taaaak. Jedna zakerna otazka:

Jak se da pripojit pridavny budik, ktery by ukazoval kolik prave tlaci turbo???

Záleží na tom, jaký je k budíku senzor. Podle senzoru uděláš díru do trubky v sání ;)

Nebo si kup nějakej klasickej manometr, ale budeš muset tahat od sání hadičku. Vyjde to podstatně levněji a pokud to potřebuješ na testování tak to bohatě stačí.

Původně zaslal: Kenduch

Nebo si kup nějakej klasickej manometr, ale budeš muset tahat od sání hadičku. Vyjde to podstatně levněji a pokud to potřebuješ na testování tak to bohatě stačí.

no mě nepříde asi 1500 za budík se snímačem nějak extra cena.. abych musel vymejšlet hnusnej manometr a hadičku

Otázka je jestli tomu budíku za 1500kč i se snímačem věříš ;) Nebo spíš jestli ti jde jen o to aby jsi měl budík na tlak turba který něco plus mínus ukazuje nebo o přesné údaje. Mimochodem dnes se dělají manometry třeba i digitální a mnohem dražší než je 1500kč. Taky jsem psal pokud to potřebuje pouze na testování..... ne že s tím bude jezdit pořád :papa

Spis s tim chci jezdit porad, ale nejde mi o to \"abych tam mel budik\", chci ab to bylo funkcni, i kdyz zrovna nepotrebuju laboratorni presnost!

zkus hledat taky jsem ho sháněl někde sem ho našel pod 1000 s čidlem. náký stránky s tunig doplnkama. ale fakt nepovim kde to bylo. jinak je to super věc viděl jsem to v praxi.:super