Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jste dobří řidiči ?


raspa

Recommended Posts

Dakaros: Pokud tam není značení, tak přednost zprava, pokud je, tak platí značení. Pokud odbočuješ doleva, dáváš přednost protijedoucím. Nevidím v tom jedinou zapeklitost rozdílnou od jiných křižovatek ;-)

EDIT: Snad jen mě napadá, že ten, kdo odbočuje doleva, podle těch testů \"vjíždí do křižovatky jako první\"... To by mohlo být trochu matoucí.

[upravil dne 25.1.07 Fx]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může mi to někdo vysvětlit:

V levelu 5 jsem zaškrtl čtvrtou možnost, že řidič modrého vozidla vjede do křižovatky jako první. Když jsem si dal replay, objevila se jako správná i první možnost, kterou jsem nezaškrtnul - že řidič modrého vozidla má přednost v jízdě před bílým vozidlem, ale to mu tam právě vjíždí. Kde je problém? :myslim

post-0-14109595186959_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady tak, jak je to vyznačený, by měl první do křižovatky vjet modrej, ten má přednost před bílým, ale dává přednost červenýmu, tj. stojí. Červenej dává přednost bílýmu, ten projede jako první, pak červenej a nakonec to dokončí modrej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fx

Tady tak, jak je to vyznačený, by měl první do křižovatky vjet modrej, ten má přednost před bílým, ale dává přednost červenýmu, tj. stojí. Červenej dává přednost bílýmu, ten projede jako první, pak červenej a nakonec to dokončí modrej.

Asi máš pravdu, ale hlava mi to nebere. Takže já mám sice jako přednost, ale on pojede přede mnou? Jako že bych měl přednost, kdyby tam nebyl ten červenej? Ale protože tam ten červenej je, tak vjedu do křižovatky, protože mám přednost před bílým, ale dávám přednost červenýmu. Ten zase kdyby tam nebyl bílej, tak má přednost přede mnou. Jenže musí dát přednost bílýmu, takže bílej, až vjedu do křižovatky, uvidí, že dávám přednost červenýmu, kterej tam nemůže, protože dává přednost bílýmu. Tak na to dupne, projede křižovatku, a pak už je to jasný - pojede červenej, protože nemusí dávat přednost zprava, a potom já, protože mu musím dát přednost, jelikož ho křižuju. Héééééééééézký. :myslim :myslim :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...