Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prepazka pro psa


harrier

Recommended Posts

Zdravim vsechny, kdo ctou tento prispevek, mate nekdo zkusenosti s instalaci mrizky, site ci neceho co by spolehlive slouzilo k oddeleni zavazadloveho prostoru od zadnich sedadel u 307SW. Chystam se tento vuz zakoupit a rad bych predem vedel zda-li budu moci sveho ne zrovna maleho psa vozit v aute aniz bych trnul hruzou ze mi skoci za krk. V manualech jsem videl jakesi site ale to se mi vubec nezda..udajne peugeot nabizi jeste dalsi reseni v podobe nejake zpevnene site s ramem kopirujici vnitrni tvar auta za zadnimi sedadly. Zatim se mi ale nepodarilo zjistit ani sehnat obrazek jak to presne vypada a kolik to asi cenove vychazi. Za pripadnou radu ci odkaz vedouci k necemu konkretnejsimu cekejte pouze moji pochvalu. a dik... :D

...a verim, ze kdyz nakonec to 307SW 2,0 HDI koupim, zaradim se mezi Vas, prevazne spokojene majitele..;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak u 307čky, ale já 406ku break koupil včetně přepážky (je to síť, která se upne do speciálních držáků mezi opěrkou zadního sedadla a střechou - předpokládám,. že u 307čky by to mohlo být řešené podobně)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

harrier, nehladas toto?

original Peugeot diel

DĚLÍCÍ MŘÍŽKA PRO PSY

TECHNICKÉ PARAMETRY

Kovová šedě olakovaná mřížka.

Obal z válcové trubky o průřezu 20 mm.

Šířka ok: 25 mm

Upevnění: v horní časti pomocí bodů pro zavěšené síťky zamezující posuvu vysokého nákladu za 2. Řadou, v dolní části pomocí bezpečnostních popruhů.

Dodáván s montážní příručkou.

Tato mřížka podstoupila úspěšný crash-test ECER 17.

ARGUMENTÁŘ

Velmi rychlé upevnění bez vrtání do vozidla.

Snadno snímatený (demontáž je hotova za 2 minuty).

Brání tomu, aby zvíře ve voze obtěžovalo cestující.

Brání vnikání drobných předměnů do kabiny vozidla.

Tato mříž umožňuje použití krytu.

Umožňuje, aby si cestující na střední sedačce mohl nasadit bezpečnostní pás, a zachování funkce zadních sklopných sedaček.

post-0-14109595184742_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky do Rimavske soboty :super,

tohle je neco podobneho jako jsem nasel v manualu. Ale nenarazil jsem na to nikde v prodeji..tedy na netu. Mel by jsi nejaky tip? Kazdopadne me zajima jak je resena ochrana zadni casti sedadel druhe rady proti poskozeni od psa..Ta roleta se da stahnout dolu a tam upevnit??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemas za co, rad pomozem :) to, co som poslal je okopirovane z katalogu originalneho prislusenstva Peugeot, cenu zial neviem, ani sposob upevnenia, nemyslim, ze to na nete najdes, asi iba v Peugeote :( Na cenu, upevnenie atd. si zavolaj do Peugeotu, mali by to vediet ked to predavaju :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..vdaka este raz ;)

V servise mi nabizeji nejakou zpevnenou sit, na kterou bohuzel nemaji udajne zadny obrazek..je to divne ale je to zatim tak. Je to pry ale na psa a je to uchycene az dolu tzn. roleta se musi sundat.. No az budu mit pazouta doma, a to bude tak za mesic a kousek, budu uz snad chytrejsi.. Jeste by me zajimalo, kdyz si tam budu chtit dat na dno do zavazadloveho prostoru podlozku(koberecek) jestli si tim nezakryju uchyty, za ktere by mela ona sit byt dole prichycena...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 13 let později...

Neviem s istotou či je nutná predpríprava na tu prepážku, skôr som myslel že nie, ale na originál peugeot sieťku určite nie, tá má špeciálne úchyty ktoré sa iba nasadia do otvoru vedľa madla (sú pod tou malou plastovou kockou). Na druhú stranu, ak je potrebná predpríprava na pevnú prepážku, tak podľa zápisu v TP ešte s istotou nezistíš či tam je, pretože mnoho ľudí to malo upravené iba na papieri a fyzicky to tam nemuseli mať nikdy. Ale myslím že ak trocha pogúgliš, tak sa k tomu raz dva dopracuješ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Lukas.407 napsal:

Zdravim, trochu to ozivim, potreboval bych neco do kufru na psa. Stacila by mi napinaci sit. Nebo pokud by nekdo prodaval prepazku.

Pokud by mi nekdo mohl doporucit... diky

https://www.peugeot-club.com/topic/120552-peugeot-307-break-prepazka-pricniky/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...