Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

spravodlivosť na SLOVENSKU


matony

Recommended Posts

Včera som sa stretol s p.XY a ten mi porozprával svoj zaujmavý príbeh.

V marci 2006 vlakom cestoval z Brna do Košíc a počas cesty /ako správny východniar/ niečo aj popil. Pred Púchovom sa zobudil nato ako mu Rómsky spolucestujúci z bundy kradne peniaze. A tak ho požiadal aby mu jeho ťažko zarobené peniaze vrátil. Keďže sa náš Róm nemal k činu, XY si chcel pomôcť nožom a trocha Róma porezal a dalmu aj pár faciek. Peniaze mu vrátil. Tu by náš príbeh mohol skončiť ale nie....

Porezaný Róm si z vlaku zavolal sanitku a policajtov. XY skončin na polícii a neskôr až do teraz vo väzbe a kliniec tomu dal prvostupňový súd v Považskej Bystrici, ktorý XY v decembri 06 odsúdil na 7 /sedem/ rokov nepodmienečne za LUPEŽ so zbraňou.

:xvul

A potom si chráňme svoj majetok.........

:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 bodné rany bez potreby hospitalizácie

nôž s čepeľou 8 cm /vyskakovací/

XY nebol nikdy trestaný pre majetkový trestný čin avšak bol trestaný pre ublíženie na zdraví v r. 1994 /13 rokov naspäť a dostal 30 mesiacov/

vyšetrovateľ, prokurátor ani súd sa nezaoberal otázkou či došlo k okradnutiu XY, konštatoval výpoveď XY ako účelovú obhajobu

s Rómom cestovali daľší - svedkovia - 4 Rómovia

nik nepreveroval vierohodnosť poškodeného ani svedkov

XY sa k pichnutiu doznal, pred políciou sa nepokúšal ujsť ani odhodiť nôž alebo \"ulúpené\" peniaze

Pichnutý Róm \"odovzdal\" XY presne čiastku, ktorú v ten deň obdržal ako výplatu /potvrdené zamestnávateľom v Brne/

Nakoniec sám osobne dúfam že odvolací súd v Trenčíne tieto veci dá preveriť a minimálne zohľadní pohnútku XY.....

XY je rozvedený a žije sám v okr. Gelnica /Východné Slovensko/, matka nežije, otec zomrel v r. 2006 počas jeho pobytu vo väzbe, deti sa za neho hambia a nik ho nebol od uväznenia navštíviť. Obhajcu ma prideleného ex offo /čo tak aj vyzerá/. Má 48 rokov a v žiadnom prípade nie je skín.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: matony

3 bodné rany bez potreby hospitalizácie

nôž s čepeľou 8 cm /vyskakovací/

XY nebol nikdy trestaný pre majetkový trestný čin avšak bol trestaný pre ublíženie na zdraví v r. 1994 /13 rokov naspäť a dostal 30 mesiacov/

vyšetrovateľ, prokurátor ani súd sa nezaoberal otázkou či došlo k okradnutiu XY, konštatoval výpoveď XY ako účelovú obhajobu

s Rómom cestovali daľší - svedkovia - 4 Rómovia

nik nepreveroval vierohodnosť poškodeného ani svedkov

XY sa k pichnutiu doznal, pred políciou sa nepokúšal ujsť ani odhodiť nôž alebo \"ulúpené\" peniaze

Pichnutý Róm \"odovzdal\" XY presne čiastku, ktorú v ten deň obdržal ako výplatu /potvrdené zamestnávateľom v Brne/

Nakoniec sám osobne dúfam že odvolací súd v Trenčíne tieto veci dá preveriť a minimálne zohľadní pohnútku XY.....

XY je rozvedený a žije sám v okr. Gelnica /Východné Slovensko/, matka nežije, otec zomrel v r. 2006 počas jeho pobytu vo väzbe, deti sa za neho hambia a nik ho nebol od uväznenia navštíviť. Obhajcu ma prideleného ex offo /čo tak aj vyzerá/. Má 48 rokov a v žiadnom prípade nie je skín.......

zapojit media a telku.

chyba bola ze ho tak nezmlatil aby sa ten dotycny ani nepostavil.co k tomu dodat.snad ze kde boli tie ku... zo zeleznicnej policie ked ich za to platia ludia.chvala bohu uz nejaky ten rok nemusim cestovat vlakom.je to otras.hanba zelezniciam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je ale mazec. Cikán okrade člověka a nic a okradení dostane za bránění svého majetku 7 roků. Tak to máte na SK vynikající soudy. A copak obhájce či soudce neviděli početnou převahu a že pan XY se bránil přesile? Copak u cikánů nenašli nože, boxery a podobné:grr bodně či sečné zbraně? Ale i unás jsou takové soudy. I nu kdo maže ten jede aneb ať si cikán neztěžuje, protože je to pak rasová otázka!!:grr:grr:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kradeze vo vlaku som bol svedkom....okradli totizto mna!

Bolo to asi pred piatimi rokmi, ked sme si s mojou uz manzelkou isli legalne privyrobit do Kladna pri Prahe. Dreli sme sko kone cely mesiac v pekarni, cistili kysky od zhnilych tyzdennych rozkov. Peniaze sme samozrejme brali do kapsy a vracali sa domov. Z Prahy sme si vzali lozkovy vozen naspat do Kosic. Vecer sme si lahli spat, kupe sme zamkli na kluc aj zaistili retiazkou, ktora nemala ziadnu volu a medzera medzi dverami a zarubnou bola menej ako 5mm...rano som uz peniaze nenasiel....dokonca sa zlodej uspokojil s asi 7.000,-KC a vratil penazenku na miesto...do vaku!

Bola to trpka skusenost mladeho....prvykrat sameho na vlastnu past....poucil som sa...

A aj pri odchode z vlaku nas poucil sprievodca lezadloveho vozna. Povedal, ze v tom vlaku kradne banda zo Spisskeho Podhradia...banda ciganov, ktory si takto zarabaju na zivobytie a niekolko mesiacov pred tym vyhodili z iduceho vlaku jedneho sprievodcu po tom, co sa ich snazil zastrasit...zomrel....a preto sa on teraz stale mimo stanice vo svojom kupe zamyka a nevystrci ani nos...

Tak sme pouceny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: skupko

Kradeze vo vlaku som bol svedkom....okradli totizto mna!

Bolo to asi pred piatimi rokmi, ked sme si s mojou uz manzelkou isli legalne privyrobit do Kladna pri Prahe. Dreli sme sko kone cely mesiac v pekarni, cistili kysky od zhnilych tyzdennych rozkov. Peniaze sme samozrejme brali do kapsy a vracali sa domov. Z Prahy sme si vzali lozkovy vozen naspat do Kosic. Vecer sme si lahli spat, kupe sme zamkli na kluc aj zaistili retiazkou, ktora nemala ziadnu volu a medzera medzi dverami a zarubnou bola menej ako 5mm...rano som uz peniaze nenasiel....dokonca sa zlodej uspokojil s asi 7.000,-KC a vratil penazenku na miesto...do vaku!

Bola to trpka skusenost mladeho....prvykrat sameho na vlastnu past....poucil som sa...

A aj pri odchode z vlaku nas poucil sprievodca lezadloveho vozna. Povedal, ze v tom vlaku kradne banda zo Spisskeho Podhradia...banda ciganov, ktory si takto zarabaju na zivobytie a niekolko mesiacov pred tym vyhodili z iduceho vlaku jedneho sprievodcu po tom, co sa ich snazil zastrasit...zomrel....a preto sa on teraz stale mimo stanice vo svojom kupe zamyka a nevystrci ani nos...

Tak sme pouceny...

ty vole to snad ani nie je pravda.kde su policajti?bud rad ze to bolo len 7000,-.poznam ludi ktorym nedavno zmizlo 30 krat tolko.to je sila

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za Ficom /premier SR/ príde JOŽKO žiadať aby sa stal ministrom pre OCEÁN. Premier pouvažuje a nakoniec odpovie:

NAČO JE NÁM MINISTER PRE OCEÁN KEĎ TU NEMÁME MORE.

A Jožko sa Fica spýta

NAČO JE NÁM TEDA HARABIN /minister spravodlivosti SR/....:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: matony

Za Ficom /premier SR/ príde JOŽKO žiadať aby sa stal ministrom pre OCEÁN. Premier pouvažuje a nakoniec odpovie:

NAČO JE NÁM MINISTER PRE OCEÁN KEĎ TU NEMÁME MORE.

A Jožko sa Fica spýta

NAČO JE NÁM TEDA HARABIN /minister spravodlivosti SR/....:myslim

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:super:super:super:super:super:super:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Ludweek

2 Matony: promin ale pan XY je hlupak..mozna kdyby nebyl ozralej tak mu dojde ze jde proti kriminalnikovi a jako takovy v tom ten cigan umi chodit talze se dalo pocitat s tim ze cokoliv co pan XY udela se nakonec obrati proti nemu :( je to smutna realita..tak je to postaveny snad vsude..vytahnes zbran a ses ty ten co pude sedet...a tady plati vic nez jinde kdyz nejde o zivot tak de o hovno. pral bych mu aby u toho odvolani uspel....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...