Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Kdo umí vyrobit logo z laminátu???


destiny

Recommended Posts

Mám dotaz na lidi, co umí vyrábět formy a následně věci z laminátu. Potřebujeme pro jednu reklamní kampaň vyrobit plastické logo AUDI. Co se týká textu AUDI, tak to pro nás není problém. Už jsme několik podobných zakázek řešili (např: Hotel Bellevue ) Ale co se týká těch kruhů u loga AUDI, máme trochu problém s tím, že vpředu není plocha, ale logo má rádius. Napadlo nás, že by někdo šikovný na to mohl udělat formu a vyrobit to z laminátu. Ještě nás napadlo, že bychom objednali logo přímo z něměcka, které se dává na autosalony (to je také plastické), ale bohužel nemají rozměr, který bychom potřebovali. Buď je to logo, co se dává na pilony před autosalon a to je malé, nebo je to logo, co se dává na budovu autosalonu a to je zase velké. Myslíte, že by bylo reálné něco takového vyrobit?

Upozorňuji, že by se muselo jednat o naprosto přesný výrobek, nikoliv jen o nějakou napodobeninu.

Pokud by někdo z Vás, kdo se zabývá takovými věcmi, měl o to zájem, kontaktujte mne prosím a domluvíme se na detailech.

(tel.: +420 775 21 21 80, nebo mail: stembera@destiny.cz )

Díky, DESTINY ;)

[upravil dne 23.1.07 destiny]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, volal jsem tam a trvdí, že to vyrobí, ale neví kolik to bude stát :roll Ach jo, to je přístup. Podle mě sami neví, jak náročné to bude, ale když slyšeli AUDI, tak by do toho šli i kdyby trakaře padaly! Nejsem si jistý, že mají moc zkušeností s výrobou na zakázku. Dělají bazeny a skluzavky podle předem dané formy, ale kdybych chtěl udělat bazen podle sebe, tak si nejsem jistý, že by věděli jak na to. Každopídně díky za typ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...