Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

TAK CO BUDE ZIMA?-nebo NEE


lexa

Recommended Posts

Předpovídají zimu bude nebo nebo ne? teploty kolem bodu mrazu +1-2 a -5-10 není pořádná zima a ještě s kolísáním teplot? Co myslíte? Když ZIMU, tak pořádnou a to pro všechny, ale my(já) jsme řekli NNNEEE:D:D:D! Pro všechny co si kdo zaslouží!:D:D:D:D:super:papa:papa:papa

A s touto umělou zimou Vám to vydrží až do LÉTA. Myslíme na stávající a budoucí Péžoťáky. :D:D:papa Nekupujte zimní gumy, do léta přejezdíte!!!!!!:D:D:D:D:o:mad::super:papa:papa

[upravil dne 22/1/07 lexa]

[upravil dne 22/1/07 lexa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: Vvitty

poslu vam pozdrav z teplych kraju :papa

NEPROVOKUJ!!!! :D

bych si nedovolil. ale plavky uz jsem nasel :) a tricka, hodne tricek s kratkym rukavem. jeste ze tam mame v kancelari klimatizaci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: Aluška

Původně zaslal: Vvitty

poslu vam pozdrav z teplych kraju :papa

NEPROVOKUJ!!!! :D

bych si nedovolil. ale plavky uz jsem nasel :) a tricka, hodne tricek s kratkym rukavem. jeste ze tam mame v kancelari klimatizaci :)

Si docela zahráváš :D :D , aby nebyla taková kalamita, že ani neodletíš :P .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o to nemam strach. ale zpatky to bude horsi. loni touhle dobou jsme si 3/4 hodiny krouzili ve vanici nad Prahou. Uz jsem se bal, ze sedneme v Ostrave, nebo v polich :D

nakonec pak na dvacet minut otevreli pristavaci drahu... aby zase hodinu uklizeli na dalsi okno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

o to nemam strach. ale zpatky to bude horsi. loni touhle dobou jsme si 3/4 hodiny krouzili ve vanici nad Prahou. Uz jsem se bal, ze sedneme v Ostrave, nebo v polich :D

nakonec pak na dvacet minut otevreli pristavaci drahu... aby zase hodinu uklizeli na dalsi okno

:D já myslela, že na 20minut otevřeli dveře :D :D :D :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

obavam se, ze padak by na rentgenu pri odbaveni zpusobil ponekud rozruch :D

ale je fakt, ze jsem ho jeste nezkousel... i kdyz, pri poslednim letu jsem ho i vyfasoval :) jen na jeho pouziti bych se asi musel namazat necim jinym, nez kremem.... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...