Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pronájem garáže


MPavel

Recommended Posts

Zdravím. Soused chce pronajmout v baráku svoji garáž. Cenu říkal, že přesně neví. Říkal něco o 1500,- až 2000,- za měsíc, ale to jenom nadhodil... Tak kdyby měl někdo zájem tak se ozvěte....

PS: je to v Praze na jižním městě asi 10min pešky od metra Háje.

[upravil dne 22.1.07 MPavel]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, a co tak asi myslíš. S tím \"má to na háku jsi hodně těžce naivní - i když máš auto třeba stokrát pojištěné, tak a) nemáš jistotu, že skutečně ráno odjedeš, a kdo je na tom závislý, tak si za tu jistotu velmi rád zaplatí (ostatně si na ní bez problémů vydělá), a za b) mnohem prozaičtější důvod - když je málo parkovacích míst, tak leckdy tam není ani KDE zaparkovat. To je to tvoje \"na háku\" ?

Mmch. běžná cena garážového stání v podzemí - např. u nových bytů atd. - je běžně nějakých 300tis Kč, znám i extrém 1,2 milionu za uzamykatelný box v podzemí - na Vinohradech. Když tam byty stojí kliděn přes 10mil, tak si to i docela odpovídá. To jen tak pro souvislosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

No, a co tak asi myslíš. S tím \"má to na háku jsi hodně těžce naivní - i když máš auto třeba stokrát pojištěné, tak a) nemáš jistotu, že skutečně ráno odjedeš, a kdo je na tom závislý, tak si za tu jistotu velmi rád zaplatí (ostatně si na ní bez problémů vydělá), a za b) mnohem prozaičtější důvod - když je málo parkovacích míst, tak leckdy tam není ani KDE zaparkovat. To je to tvoje \"na háku\" ?

Mmch. běžná cena garážového stání v podzemí - např. u nových bytů atd. - je běžně nějakých 300tis Kč, znám i extrém 1,2 milionu za uzamykatelný box v podzemí - na Vinohradech. Když tam byty stojí kliděn přes 10mil, tak si to i docela odpovídá. To jen tak pro souvislosti...

len sa ukludni.vravim,ze tam nebyvam tak neviem.ale viem,ze by som si to neprenajal.je to kazdeho osobny nazor na danu vec.pokial nemam auto co stalo od 1 do 2 miionov tak by som si v zivote neprenajal garaz za take prachy.kupit ho je ina vec ak je moznost k bytu.300 000 zas tak vela na prahu nie je.moj nazor

a ked je malo miest na parkovanie tak u vas sa neda kupit miesto na parkovanie?u nas v blave je to normalne a stoji to smiesne prachy

[upravil dne 22.1.07 jozefsv]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

He. Koukám, že jsem způsobil menší rozpor, ale opravdu kdo nezná ceny v Praze tak si to moc neuvědomí, že tahle garáž za takovou cenu je pohodička. A hlavně je to garáž v malém paneláčku, zateplená, dva zámky. Kdybych měl peníze a za půl roku bych se nestěhoval, pronajal bych si jí. Mam ji hned pod okny a je hned vedle naší garáže.... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někde se dá i pronajmout místo na parkování, na sídlištích to docela frčí. Jsou místa, kde se za to místo na plácku obehnaném plotem a se závorou na vjezdu, kde sedí 24hod denně maník, platí i těch 1500/měs, a ještě se na to píše pořadník. Jinak běžná cena za takovéhle parkování, kde není totální nedostatek, ale tak nějak běžný stav, je cca od 800 výš. Ve srovnání s tím je cena za tu garáž vskutnu směšná. Mmch., já platím za garáž 1200/měs, a pronajmout bych jí dokázal za dvojnásobek obratem... a to nejsem na sídlišti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, vzhledem k tomu, ze v Kamenicke ulici (Letna) jedna firma predelava stavi par pater pod zem a predelava i sklepy, aby mohla pronajmout garazova stani (!) za bura na mesic, tak 1500 je fakt pohoda.

2oddie: no jiste, ze to ma na haku, kdyz je pojistenej... hezky v noci na haku odtahove sluzby...

2Dave405: njn, me stoji najem mistnosti 4600,-... holt Praha...

ale mam pocit, ze pokec o primerenosti cen sem moc nepatri...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave405

he, jak to tak sleduju, tak bydlet v Praglu se fakt vyplati :D

jiste, jinak bych bydlel na vysocine v rodinnem domku u rodicu, serizoval za 15.000 ve Futabe masiny a vecer bouchnul se sousedy pet desitek naproti ve ctvrty cenovy a pred barakem 309...

holt funkce

Praha(Prijem-Naklady) - Vysocina(Prijem-Naklady) vychazi porad pomerne do plusu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, rekneme to takhle, pro ty co to jeste nepochopili....

pracuju v Praze, o srovnatelne praci na vysocine si tak akorat muzu nechat zdat, kdyz poplatim naklady tady v Praze, porad mi zbyde vic, nez kolik bych si na Vysocine odnasel jako vyplatu... takze me bura za najem nejak nezarazi a s klidem to zaplatim, protoze se mi to stale vyplati.

samozrejme jsou i vyjimky, ale v dost pripadech to tak je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kifara a ještě jeden provozovatel pronajímá ta garážová stání, co jsou přímo u metra Háje... Před dvěma lety jsem tam platil cca 1200 Kč měsíčně, jak je to teď, nevím. Pak jsou garáže ještě pod knihovnou naproti tuším Delvitě, cena za stání podobná. Vzhledem k hlídanosti a tomu, že to snad i mají pojištěné (při počátku pronajímání obhlédnou stav auta, aby na tom někdo nechtěl rýžovat), mi to přijde OK a těch 10 minut pěšky, to je ob dva bloky, ne? 10 minut to mám z bytu do garáže taky :) Otázka je, jak daleko to máš ty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fx

Kifara a ještě jeden provozovatel pronajímá ta garážová stání, co jsou přímo u metra Háje... Před dvěma lety jsem tam platil cca 1200 Kč měsíčně, jak je to teď, nevím. Pak jsou garáže ještě pod knihovnou naproti tuším Delvitě, cena za stání podobná. Vzhledem k hlídanosti a tomu, že to snad i mají pojištěné (při počátku pronajímání obhlédnou stav auta, aby na tom někdo nechtěl rýžovat), mi to přijde OK a těch 10 minut pěšky, to je ob dva bloky, ne? 10 minut to mám z bytu do garáže taky :) Otázka je, jak daleko to máš ty...

To jest reakce na mě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...