Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

spojka 306


navpoint

Recommended Posts

zdravim. Mám trochu problém se spojkou v 306ce. Zabírá až příšerně nízko a pedál jde sešlápnout velmi ztuha. Vím, že pedály bývají u těchto peugeotů tužší, ale tohle mi přijde už dost. A hlavně musím sešlápnout až téměř na podlahu, jinak nezařadím. Spojka byla cca před 10 000 km měněná. Nedá se vůle spojky nějak přizpůsobit? ve fóru se mi žádnou radu nepodařilo najít. Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rebik

Hlavně bych v klidu zajel do servisu, kde to měnili a požádal je o řešení - upravit chod, vyměnit lanko atd.

No oni to dělali známý. Už sem jednou říkal, že zabírá až u podlahy a řekli mi, že se to časem spraví, že je to tím, že je ta spojka nová...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

samo se nic nespraví.a určitě to neni tím,že je spojka nová.origo lanko má samoštel ale při výměně dávaj většinou obyč s manuálním štelováním.a spojka musí jít krásně z lehoučka.mě teda de krásně zlehka a zabírá uvrchu a to má najeto 78 tis.km.takže zajeď za těma kutilama co ti to dělali a řekni jim ať to daj do cajku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco podobného jsem zažil u své 405ky.. Předchozí majitel si nechal v jednom nejmenovaném servise v Hlučíně vyměnit spojku.. Jezdil cca rok, ale jako důchodce jen v neděli do kostela a jednou měsíčně.. :) No já najel cca 2tis km a totéž, spojka nerozepínala a pedál až dole.. Když jsme ji chtěli vyměnit, tak jsme přišli na to, že zapomněli dotáhnout šrouby k bloku motoru !!! :o:bojim:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...