Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Demontáž int. zrcátka


bagr

Recommended Posts

pokud mas originalni destovy senzor, tak neni nasunute, je jen nacvakle, posouvat nahoru a dolu se s tim neda prave kvuli tomu destovemu senzoru co je pod tim krytem, takze zatahnutim k sobe, je tam takova ocelova pruzina ve tvaru U a ta je nacvakla na vystupku na skle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Ahoj Ferry:

včera jsem zkoušel demontovat to vnitřní zrcátko dle tvé rady. Samozřejmě to nakonec hrubou silou šlo, ale když si ten kryt pořádně prohlídneš, tak se to sundává jakoby stažením po skle dolů asi o 1 cm (s citem zabrat) a pak to zrcátko spadne. Nasazení je naopak. Ta U-pružina se při tvým postupu lehce roztáhne a pak je to zrcátko jakoby volný-klepe se. Já se teda bavím o novým modelu s děšťovým senzorem r.v. 2002. Jen mimochodem, já tam mám pod tím krytem ještě jeden nezapojenej konektor se třema drátama. Nevíš na co to je? Že by to automatický zrcátko?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to se omlouvam za mystifikaci. No volny konektor by mohl byt od automaticky stmivaneho zpetneho zrcatka, schema zapojeni jsem zatim nikde nevidel, takze netusim jake a kolik dratu tam ma jit, jedine se poptat po vrakovistich a vyzkouset na miste

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caf. Je to od samostmiev.zrkadla. Staci to len zapojit a funguje. Nemusis ho prihlasovat. Ja som to tiez tak poriesil. :) Do 500,- Cz na vrakaci. Skus na +420774306408 chlapik ma peugeoty a je z Frydku M.

:papa

Původně zaslal: Ferry

tak to se omlouvam za mystifikaci. No volny konektor by mohl byt od automaticky stmivaneho zpetneho zrcatka, schema zapojeni jsem zatim nikde nevidel, takze netusim jake a kolik dratu tam ma jit, jedine se poptat po vrakovistich a vyzkouset na miste

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caf. Je to od samostmiev.zrkadla. Staci to len zapojit a funguje. Nemusis ho prihlasovat. Ja som to tiez tak poriesil. :) Do 500,- Cz na vrakaci. Skus na +420774306408 chlapik ma peugeoty a je z Frydku M.

:papa

Původně zaslal: Ferry

tak to se omlouvam za mystifikaci. No volny konektor by mohl byt od automaticky stmivaneho zpetneho zrcatka, schema zapojeni jsem zatim nikde nevidel, takze netusim jake a kolik dratu tam ma jit, jedine se poptat po vrakovistich a vyzkouset na miste

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...