geruti

307HDI 2.0 špatné startování

6 posts in this topic

prosím o radu, za studena nejde nastartovat, točí ale nechytne, žhavení údajně v pořádku. Pokud auto strčím uz kopce (což se nemá) hned chytne a pak jede úplně normálně. Četl jsem tu různé rady ale nevím kde třeba najít balonek pokud padá nafta a tak. Předem děkuji za každou radu

Původně zaslal: geruti

já vím ale šlo jen o pokus poraď jestli víš prosím

Jak uz jsem pred chvili psal, pockej spis do zitra, v nedeli vecer tu moc lidi neni, to jenom ti chudaci co musi tvrdnout v praci :(:D

Jinak, nebylo by lepsi to zhaveni promerit, nez to strkat z kopce? - ale snad to pro jednou prezilo ;)

Zhaveni to nebude pokud to chytne na drc z kopce tak je to totez jako kdyz otocis motorem HDI cka jsou tak moderni motory ze snimi v tomhle smeru mam malo kdo zkusenost spousta elektroniky :nevim sodoma gomora sel bych nejdriv klasicky po filtrech kouknul jestli to nekde neprisava vzduch no a dal to muze byt cokoli o cem nemam ani paru:(

[upravil dne 23.1.2007 BobyD]

Jestli máš system Siemens, tak nemá čerpadlo v nádrži, tahá si to HP common rail a je asi po něm. Na otáčky startéru nestíhá. Ale to by měla odhalit diagnostika. Jestli nevíš napiš VIN, zjistím.