Sign in to follow this  
Followers 0
ondrej09

Hudba do 406

26 posts in this topic

Ahojte chcel by som Vas poziadat o radu. Potrebujem do mojeho peugotika niake radio, v cene do 4000 Sk.

Tu je niakych 43 radii ktore prichadzaju do uvahy hlavne koli cene:

http://www.pixmania.sk/sk/sk/89/xx/0-4147/21/4/criteresn_BA00000011.html

Bol by som rad keby mi s nich nieco pomozete vybrat, kt. ma podla vas najlepsi pomer ceny a toho co dokaze. Tiez ci neviete o nejakom lacnejsom int. obchode.

Casom by hudba mala vyzerat v auticku asi tak ze v predu budu komponentne repro, v zadu koaxialne ovali, zatial neviem aka zanacka ale to zacnem riesit az ked budu na to love.

Zatial docasu napojim radio len na seriove repro.

Este jedna vec ma 406 vyskove repraky? Co to je na palubke pod okonom tie sietky su to vyskace, lebo mne to nehra a ako sa to da vylupnut aby som vydel co tam je?

Hlavně bych to nekupoval na pixmanii. Radio do 4000 skk nebude nic extra a rozhodoval bych se podle toho jestli ma mosfety a designu. A s tema mosfetama za ty penize nevim nevim... Osobně bych z nich volil Pioneer nabo Blaupunkt, raději snad Pioneera.

Ano, 406 má výškové reproduktory. Já je mám plně funkční a jsem s nimi spokojení:super:super:super

Původně zaslal: Fx

Hlavně bych to nekupoval na pixmanii. Radio do 4000 skk nebude nic extra a rozhodoval bych se podle toho jestli ma mosfety a designu. A s tema mosfetama za ty penize nevim nevim... Osobně bych z nich volil Pioneer nabo Blaupunkt, raději snad Pioneera.

Preco nie s pixmanii?

Co to znamena mosfet?

Nie som az tak narociny vo fabi sme mali panasonic do 4000, klasiky repro a mne sa to zdalo v poho.

V Octavke mame 8 seriovych repro philipsa za 10000 je to uz sice niaky rocik, ale hra to dost slabo jednoducho sa mi to nepaci. preto by som niaku radu prijal nech to nie je niaka phroma kt. ma bude stvat.

Původně zaslal: OK406

Ano, 406 má výškové reproduktory. Já je mám plně funkční a jsem s nimi spokojení:super:super:super

Prosim ta ako sa knim dostanem, som sa o to vcera pokusal a nalomil som si tu mriezky mam na seba za to nervi:)

Aby to nebyla pohroma, zajdi si do obchodu a vyber si rádio podle toho, jak se zvuk zdá tobě. Možná je problém spíš v repro. Ad pixmania - problém s případnou reklamací. Pokud se ti chce to řešit poštou na této adrese:

Pixmania.com

Service client CZ

43/47 Avenue de la Grande Armée

75 217 Paris

France

tak prosím...

Původně zaslal: ondrej09

Původně zaslal: OK406

Prosim ta ako sa knim dostanem, som sa o to vcera pokusal a nalomil som si tu mriezky mam na seba za to nervi:)

no ta ovalna mrizka se da normalne nozem nebo sroubovakem vyloupnout celkem v pohode, neni na to treba ani velka sila, vejskace tam bud jsou nebo nejsou, ja jsem je tam dodaval, kontor byl pripraven, jinak doma se mi vali zbytecny dve zdravy mrizky, tak kdybys ty svoje uplne rozlamal, muzem se domluvit ;)

To Ferry:

Jaké výškáče si tam namotoval...Nějakej tip. Zatím jsem se teda nedíval, jestli tam už nějaké nezapojené namám, padž mi nehrajou, ale tipoval bych že ne.

Tak jestli si sehnal nějaké dobré za dobrou cenu. Dík

ja tam dal original, sehnal jsem je od kamose co tahal auta na dily, dal mi je prave i s tema mrizkama, takze ted mam jedny mrizky do palubky navic, nejsem audiofil abych shanel neco spesl :)

Ahojte chcel by som Vas poziadat o radu. Potrebujem do mojeho peugotika niake radio, v cene do 4000 Sk.

Bol by som rad keby mi s nich nieco pomozete vybrat, kt. ma podla vas najlepsi pomer ceny a toho co dokaze. Tiez ci neviete o nejakom lacnejsom int. obchode.

Casom by hudba mala vyzerat v auticku asi tak ze v predu budu komponentne repro, v zadu koaxialne ovali, zatial neviem aka zanacka ale to zacnem riesit az ked budu na to love.

Este jedna vec ma 406 vyskove repraky? Co to je na palubke pod okonom tie sietky su to vyskace, lebo mne to nehra a ako sa to da vylupnut aby som vydel co tam je?

Hele já si na těchto stránkách koupil tohle rádio ,mám ve svý 406ce origo šest repráků a spokojenost,fakt.http://www.rstrading.cz/autoradia.php?idvyrb=131&akc=detail&kateg=3

Původně zaslal: Spartakus

Hele já si na těchto stránkách koupil tohle rádio ,mám ve svý 406ce origo šest repráků a spokojenost,fakt.http://www.rstrading.cz/autoradia.php?idvyrb=131&akc=detail&kateg=3

Jo a přišlo mi do tří dnů,za tu cenu co tam je,žádný šméčko.Hraje fakt dobře,můžu říct že jsem to ani takový nečekal.

:super

Ferry: Chci se zeptat, nemám ve sve 406 výškové repro, pokud je tam budu chtít doplnit stačí je připojit a hrajou? Nebo je potřeba přidat ještě vyhybku. Pod mřížku jsem koukal, konektor tam je. Dík

Původně zaslal: komisar

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Ferry: Chci se zeptat, nemám ve sve 406 výškové repro, pokud je tam budu chtít doplnit stačí je připojit a hrajou? Nebo je potřeba přidat ještě vyhybku. Pod mřížku jsem koukal, konektor tam je. Dík

měl jsem je v sedanu mám je i v breaku stačí sehnat a zapojit:papa

Ju ju, díky, někde je splaším a pujdou tam, protože mě pořád nějak chybějí výšky;)

Komisar: dával jsi origo, nebo nějaky jiny? Jde mi o tu vyhybku, jestli je u repro nebo přimo v autě, na obrazku co daval OK406 vypada že u repra něco je:myslim

[upravil dne 22/2/07 Radek Hurvajz]

post-0-14109595298367_thumb.jpg

Radek Hurvajz repráky jsem tam už měl byly tam origoš

Jo takhle, ja myslel že jsi je tam daval sam.

jen si snad pamatuji že tam u repračku něco bylo nějaká malá součástka,zda-li kondík nevím

Kondik by odpovidal, použiva se misto vyhybky, to by pro mě problem nebyl.

jedině až budu míti čas tak bych vyfotil a dal foto repráčku co tam mám,pokud nezapomenu,ale až zítra

Jee, to budeš moc hodný, dík;)

jj u vejškáče je vetšinou kondík a pak funguje i bez vyhýbky no on funguje i tak,ale ne moc dlouho:aut protože do něj jdou i ty basy který hrát neumí:myslim:mrk