Michal1

Changer

30 posts in this topic

Mám dotaz, koupil jsem changer pod rádio. Bylo mi zděleno, že musím zajet do servisu na aktivaci.Nevíte na kolik to příde??

Mám ještě jeden dotaz.Stalo se už někomu, že se changer \"kousnul\"nešlo přehrávat,vyndavat CD ani to nešlo na changer přepnout?:grr A jde to až když nechám auto třeba půl hodiny stát vypnuté. :(

Jo tak tenhle problem s cd changerem jsem mel taky.CD hrálo a když mělo najet dalsi CD tak se to kouslo,začali blikat vsechny predvolby CD1-5 a radio na nej uz ani nepřeplo.Přes noc zřejmě poklesem teploty se ¨mechanika uvolnila a CD opět pracovalo až do dalšího zahřátí.Nyní mi už nepomůže nic a musím CD changer poslat již podruhé do opravy.Jsou tam nějaké plastové šneky a ty se opotřebovávají,vznikne vůle v mechanice ,která posouvá CD ,a changer se zasekne

Přesně ten problém mám.Zítra to vezu do Říčan do opravny.Na kolik tě přišla ta oprava když se to vždy zahřálo??

Po té opravě to již funguje normálně i když se to zahřeje??Nebo je s tím stále problém??

Původně zaslal: Minooo

sakra a to som si chcel menič kúpiť no tuším sa na to vyprdnem:o

Menic v kufru je dost nesikovny, musis tam lezt vymenovat CD, a neumi MP3. Lepsi je radio na pristrojove desce.

Pod nazvem changer rozumim tu krabicku na 6 CD co je v kufru a meni si CD jedno po druhem.

Do radia na pristrojove desce vejde jen jedno CD, takze nic nechanguje ;)

Původně zaslal: P607Olda

Pod nazvem changer rozumim tu krabicku na 6 CD co je v kufru a meni si CD jedno po druhem.

Do radia na pristrojove desce vejde jen jedno CD, takze nic nechanguje ;)

To myslím i já:myslim:myslim:myslim

Původně zaslal: Michal1

307 má origo changer pod rádiem na 5 CD.Minooo bavili jsme se správně o changeru.

Pro ilustraci:

DSCN3530.JPG

Tak to se mám na co těšit. Tak doufám, že alespoň to bude rok fungovat.Tento changer se Blaupunktu opavdu povedl.Mají s ním snad všichni problémy.

Mám ho taky a zatím funguje dobře, ale když čtu ty příspěvky, tak budu muset asi zaklepat na dřevo.;);)