Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

18. století ?


Péťa

Recommended Posts

Tak a je to tady: 21. století končí, vracíme se do 18tého :( Včera ve 22:00 nám vypnuli proud a zapnuli až dnes okolo poledne. A to jsme na tom dobře, na Dobrošově dráty opravili až po 16:00.

Internet (Wi-Fi) mi nejede do teď, a EuroTEL (O2) má velké problémy s GPRS.

Nezávidím montérům ČEZu :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

Před chvílí jsem volal na info linku ČEZu a údajně už mají opravený vysoký napětí a připojují jednotlivý trafostanice. Během noci by to mělo být všechno zprovozněný.

Foukej foukej větříčku, shoď mi jednu trafačku.. nebo jak to bylo.. kdyby tu vůbec nefoukalo, tak ty dráty nechaj jen tak položený přes sloupy a pak se budou divit , že to spadne a říkat tomu přírodní kalamita. Asi nejhorší jsou průseky v lese, tam se to dá zdůvodnit, že padnul strom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: Driver

Před chvílí jsem volal na info linku ČEZu a údajně už mají opravený vysoký napětí a připojují jednotlivý trafostanice. Během noci by to mělo být všechno zprovozněný.

Foukej foukej větříčku, shoď mi jednu trafačku.. nebo jak to bylo.. kdyby tu vůbec nefoukalo, tak ty dráty nechaj jen tak položený přes sloupy a pak se budou divit , že to spadne a říkat tomu přírodní kalamita. Asi nejhorší jsou průseky v lese, tam se to dá zdůvodnit, že padnul strom

...pokud by ovsem neexistovaly normy, ktere definuji sirku toho pruseku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...