Sign in to follow this  
Followers 0
Péťa

18. století ?

10 posts in this topic

Tak a je to tady: 21. století končí, vracíme se do 18tého :( Včera ve 22:00 nám vypnuli proud a zapnuli až dnes okolo poledne. A to jsme na tom dobře, na Dobrošově dráty opravili až po 16:00.

Internet (Wi-Fi) mi nejede do teď, a EuroTEL (O2) má velké problémy s GPRS.

Nezávidím montérům ČEZu :o

Jj, Náchodská pekárna byla od 22.00 do 7.00 bez proudu, tma jeko v pekle a všichni lítali a sháněli chleba a rohlíky až v Hradci Králové, docela mazec jakej měl vedoucí vítr z toho že nebudou mít co rozvážet.

Před chvílí jsem volal na info linku ČEZu a údajně už mají opravený vysoký napětí a připojují jednotlivý trafostanice. Během noci by to mělo být všechno zprovozněný.

Původně zaslal: Driver

Před chvílí jsem volal na info linku ČEZu a údajně už mají opravený vysoký napětí a připojují jednotlivý trafostanice. Během noci by to mělo být všechno zprovozněný.

Foukej foukej větříčku, shoď mi jednu trafačku.. nebo jak to bylo.. kdyby tu vůbec nefoukalo, tak ty dráty nechaj jen tak položený přes sloupy a pak se budou divit , že to spadne a říkat tomu přírodní kalamita. Asi nejhorší jsou průseky v lese, tam se to dá zdůvodnit, že padnul strom

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: Driver

Foukej foukej větříčku, shoď mi jednu trafačku.. nebo jak to bylo.. kdyby tu vůbec nefoukalo, tak ty dráty nechaj jen tak položený přes sloupy a pak se budou divit , že to spadne a říkat tomu přírodní kalamita. Asi nejhorší jsou průseky v lese, tam se to dá zdůvodnit, že padnul strom

...pokud by ovsem neexistovaly normy, ktere definuji sirku toho pruseku

Původně zaslal: Peta

Tak a je to tady: 21. století končí

Ne že bych Ti to nepřál, ale mám obavu, že konce 21. století se ani jeden z nás nedožije...

Původně zaslal: aka

ale nekdo treba jo:D:D:D:D

Myslíš že 21.století skončí tak brzy jo:o