Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zástěrky


Ferin007

Recommended Posts

Mně jde spíš o pošrábání spodku auta od kamínků. Jinak mám dlouhou verzi. Ale:

1) Originály se mi zdají přece jen příliš drahý.

2) Jsou pevný. Tudíž by mohl být problém při sjíždění z obrubníku (??).

3) Jsou pěkný. Ale...černý. Peugeot je údajně může nalakovat, ale stojí to víc, než ty zástěrky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na ty zástěrky jsem se taky díval, ale nic jsem nesehnal :( takže jestli nekdo nějaké objevíte, tak dejte prosím vědět. Díky moc. Kolik stojí original? - tuto možnost jsem hned zavrhl... :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady jsou na 406:

Předek i zadek dohromady, cena do 300,-, na velkou estetičnost moc nedám, ale spíš na praktičnost (na co estetiku, když mi minulý týden ukradli zadní znak Peugeot :grr, nový stojí 400,- :grr:grr a dlouho by asi nevydržel :grr:grr:grr).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Leo

Tady jsou na 406:

Předek i zadek dohromady, cena do 300,-, na velkou estetičnost moc nedám, ale spíš na praktičnost (na co estetiku, když mi minulý týden ukradli zadní znak Peugeot :grr, nový stojí 400,- :grr:grr a dlouho by asi nevydržel :grr:grr:grr).

Díky již zítra běžím do Kelly(máme přece slevu) a koupím nějaké univerzaly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: berger

Ja som kupil origos cierne za 1000 Sk, mne sa pacia, ja nemam ani ostatne plasty lakovane. Podla mna to vyzera pekne. A to ze plnia ucel na 100 % sa ani nebudem bavit. Pri schadzani z obrubniku vobec nezavadzaju (teda zalezi po akych schodoch to jazdis :D )

pockaj, ked sa ti tam natlaci sneh a zmrzne to, mne takto 2 originalne praskli, odvtedy nemam ziadne a je to krajsie :super hoci tuto zimu to asi nehrozi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No sak aj ja myslim predne. A az tak dobre nelicuju, vcera som ich kontroloval. Prasknut nepraskli, stala sa mi ina sranda - natlaceny sneh (asi som sa niekde tlacil kade som nemal) vytiahol cez zasterku plastovy vnutorny podbeh zpoza falcu blatnika (na dlzke asi 15-20 cm). Tak som na jar pekne zasterku vysroboval, podbeh zatlacil za falc a zasterku opat prisroboval. Stalo ma to ozgrete prsty, kybel nadavok a 20 minut roboty :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...