Sign in to follow this  
Followers 0
Michal_VFR

Peugeot 306, ulozeni motoru

8 posts in this topic

Zdravím, mám peugeota 306, 1.4 benzin.Při jízdě, když sešlápnu nebo pustím pedál plynu, tak sebou řadící páka škubne dozadu nebo dopředu v rozmezí asi tak 5cm, ty vibrace se přenášejí i do volantu. Silenbloky jsem vyměnil všechny tři, ale problém zůstal stejný beze změn. Díky za každou radu, jsem z toho už zoufalý.

Nikdo nema žádný nápad? Ještě upřesním to vychýlení řadící páky se děje na všechny rychlostní stupně, dokonce se rozklepe i při jízdě do mírného kopce třeba na 4.rychlostní stupeň. Vypadá to tak že se hýbe celý motor, který svým vychýlením hýbe i s řadící pákou. silenblok pod motorem je vyměněn, stejně tak i na převodovce. je tedy ještě nejaký jiný, který drží motor?:myslim

Původně zaslal: Michal_VFR

Nikdo nema žádný nápad? Ještě upřesním to vychýlení řadící páky se děje na všechny rychlostní stupně, dokonce se rozklepe i při jízdě do mírného kopce třeba na 4.rychlostní stupeň. Vypadá to tak že se hýbe celý motor, který svým vychýlením hýbe i s řadící pákou. silenblok pod motorem je vyměněn, stejně tak i na převodovce. je tedy ještě nejaký jiný, který drží motor?:myslim

Hele tezko rict nejsem odbornik ale kamos ma lagunu a delalo mu to taky, nakonec mu zacala i vypadavat 5rychlost, zavez to znamymu ten vlez pod auto neco utahnul a mel na chvily pokoj,jenze ptom se mu zasekla prevodovka na 3rychlosti odtah+ novy dily prevodovky:nevim ale od ty doby si nestezuje tak aby to nenaznacovalo nakou blizici se opravu prevodovky,kdyz silentbloky si menil:myslim

[upravil dne 18.1.07 Jogin]

Původně zaslal: Michal_VFR

To jogin> díky za odpověd:super, tak to se mám na co těšit jestli to bude převodovka.

No zkontroluj si v ní olej.. Já mám hodně vyběhaný motor a šaltra se taky klepe, ale určitě ne o 5cm, to by ti snad muselo už i přeřadit, ne?? Mi se klepe tak a hýba tak 1cm.. mohlo by stačit dotáhnout ten čep zespod..