Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nechtěný podpis na autě


Bohouš

Recommended Posts

Původně zaslal: oddie

....oddie: klobouk dolů před tvojí fyzičkou:super. Ale i toto je řešení ale dosti na hraně zákona. Nesmíš mladiství nikterak šacovat či jinak jednat, bez přítomnosti jeho zákonného zástupce. Ale plně s tebou souhlasím. A za co vlastně dostal? Že jsi ho chytil?:myslim Tak jsi měl telefonem vzbudit PČR, když to bylo noci a ať si to vyřídí sami.Jistě to nebyl jediný případ:myslim:myslim

Já jsem ho nijak nešacoval, jen jsem ho trochu přizvedl za límec, a vysvětlil mu, že mě dovede domů. A dovedl... Jinak asi dostal za to, že jsem ho chytil :) otcovi jsem ale vysvětlil, že měl smůlu, že jsem si z nich, když se rozprchli, prostě náhodně vybral. Taky se ho hnedka ptal, kdo byli ti další. Telefonem jsem nic volat nemoh, páč jsem ho nechal v baráku, aby mi nepřekážel - nevzal jsem si vůbec nic. Nicméně, i kdyby byl starší, a dostal přes ***, tak bych policajty stejně nevolal - bylo by to k ho*nu, a ještě bych moh dostat na triko ublížení na zdraví.

Oddie: znáš české přísloví: Ohýbaj mě mamko, dokud jsem já Janko, až já budu Jano ........... Z toho plyne, škoda rány, která padne vedle. :myslim:myslim:myslim:myslim:D:D:D:D

Souhlasíš se mnou??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noo, u nás na parkovišti se chodili 10ti letý děcka klouzat po předních sklech a po kapotách aut, když jsem na ně vlítnul tak mi řekli že jim to mamka dovolila že to nevadí, drzý byli až hrůza, tak jsem na za ní šel jako co to má být že rvou stěrače a drbou kapoty, ona kluka a dvě malý můry sprdla a za týden se klouzali znovu a mimo to už u po mý Shade, tak jsem je sprdnul já, až brečeli a od tý doby je zatím pokoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jozefsv

Sem nevěděl, že seš takovej rabiját :))

Celkem pomáhá jednoho chytit, párkrát s ním šlehnout o zem, aby ještě vnímal, pak mu sebrat co má u sebe, kouknout do dokladů a vysvětlit mu, že jestl na tom autě bude jedinej škrábaneček, že si ho najdeš a kodáš si ho pořádně, že už víš, kde bydlí. Ještě mu můžeš poradit, aby si sehnal rybářskou stoličku, protože od teďka v rámci ochrany svého chrupu bude sedět u tvýho auta a hlídat, aby se k němu nikdo nepřiblížil.

ono to s tymi dokladmi nie je take jednoduche do veku 15 rokov.ked chytis decko tak sa naozaj neda robit nic lepsie ako odviest ho rodicom.mne raz nejaky dobrak porezal gumy na aute.tiez ziadna vyhra.chytit ho pri tom tak sa uz nenaje

Schovávat se za to, že sem malej, a nikdo mi nemůže skoro nic udělat, je ještě větší svinstvo, než mlátit děti.

Stromek se musí ohýbat, dokud je mladý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

Nevím, zda-li máš děti, ale rodiče jsou za ně nejen plně zodpovědný ale mají zato i peníze ve formě dávek, které jsou mimo jiné určený na výchovu dítěte! Dále by se to dozvěděla škola + sociálka a to by byl šrumec!:myslim:myslim:D:D:D:D

Jo to je pravda! Hlavně kdyby z toho měli průser rodiče fakt velkej, tak by to pak měli parchanti každej den na stole a nemohli by za kamarádama, takže by jim došlo, že to co uděli je špatný (a uvědomili by si to i ty ostatní zúčasnění oné akce).

A hlavně, nejlepší je vědět z jaký školy jsou, pak se stačí ráno v 8:00 sebrat, zajít si za ředitelem a vážně si s ním o tom promluvit. Vážně a beze srandy.

Žádný ředitel nestojí o takovou reklamu (třeba Policie ve škole kvůli poškození auta). Nás třeba varovala na základce třídní - když bylo MMF, tak nám říkala, že kdo tam pojede, tak bude mít problémy. Ani nás to nenapadlo tam jet, fakt jsme se báli...

Původně zaslal: chechet

na firemnim parkovisti nekdo ojel klicem vsechna auta co tam tehdy zrovna stali. ja mel stesti :bojim

To mi připomíná - na táboře svěsili všechny stany krom jednoho - to aby to ukazovalo vinu jako na něj... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

co zlamat,useknout ruce a nohy k tomu,pac lidi se naucej hodne nohama a jeste mu prejizdet par hodin po ksichte!!!u nas si zase na parkovisti pinkali deti s hokejkama,ale misto micku meli sutry!!!

Jste takhle radikální, i když Vás lidi \"svině\" \"JENOM POMLUVÍ, UTRHNOU NA CTI A UDĚLAJÍ Z VÁS HAJZLY\"???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jezkovi.voci

Původně zaslal: oni

co zlamat,useknout ruce a nohy k tomu,pac lidi se naucej hodne nohama a jeste mu prejizdet par hodin po ksichte!!!u nas si zase na parkovisti pinkali deti s hokejkama,ale misto micku meli sutry!!!

Jste takhle radikální, i když Vás lidi \"svině\" \"JENOM POMLUVÍ, UTRHNOU NA CTI A UDĚLAJÍ Z VÁS HAJZLY\"???

Bohužel, to jsem poznal na vlastní kůži a vím co závist a pomluva dokážou!! A to jsem byl PČR.Lidi jsou svině a korupce + peníze,dokážou zničit člověku život.V dnešní době poctivost a slušnost neplatí!!!:(:grr:bojim:bojim:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My jenom připomělo vyprávění kamoše, cobi polijat při večerní dopravní patrole narazily na řidiče co si to metl městem místy 140, jali se ho pronásledovat, pak se přidalo vícero hlídek. Jel prý jak z praku, stratil se jim z dohledu za hranicí okrsku. Druhý z posádky když se ztratil pronásledovaný v dědině si musel jít odskočit. Zastavily na boční cestičce za stodolou a tam náhle zašitý a uhnaný japonec a kapotou a výfukem do ruda. Řidič v trapu, nikde nikdo. Zákonodárci se vyřádily na autě. V tom z houští špitnul řidič, že je bude žalovat. Dostal nakládačku i on a bylo ticho po pěšině.

Doufám že si rozmyslí jezdit jako prase tam, kde to může schytat někdo púplně nevinný kolemjdoucí.

Ponaučení? Není dobrý zbytečně nasírat policalty, mezi nima jsou i kluci od rány ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...