Kurt

Problémy s forem

444 posts in this topic

Pokud máte nějaký problém s fungováním fora, nebo se chcete zeptat na něco, co souvisí s jeho provozem, napište svůj příspěvek sem.

Původně zaslal: Peta

Já, já, já ......... se chci zeptat :D

Ondra kdysi dělal ankenu na RSS kanály. Docela dobrý nápad ;)

Ano, Ondra v roce 2005 psal, že v práci dělá RSS, takže by jej mohl udělat i pro klub. \"Zatím jenom na články\"

Zdá se, že to nedopadlo. :roll

S tvorbou RSS nemám zkušenosti, takže by mi to chvíli trvalo, ale když bude zájem...

Původně zaslal: Kurt

Ano, Ondra v roce 2005 psal, že v práci dělá RSS, takže by jej mohl udělat i pro klub. \"Zatím jenom na články\"

S tvorbou RSS nemám zkušenosti, takže by mi to chvíli trvalo, ale když bude zájem...

OK, nelámej to přes koleno :D Jedině, že by jsi se chtěl naučit něco nového, když jsi doma na neschopenku a nemáš co dělat :P

Ale zase tak důležité to není a vzhledem k minimálnímu počtu uživatelů, kteří by RSS využili, to asi nestojí za tu námahu.

[upravil dne 17.1.07 Peta]

Když nejsem přihlášen nejde dát na příspěvek QUOTE. Dříve (před hacknutím) to šlo, pak jsem se v dalších okně, kde jsem psal ohledně onoho příspěvku, přihlásil.

Původně zaslal: Marcel505

Když nejsem přihlášen nejde dát na příspěvek QUOTE. Dříve (před hacknutím) to šlo, pak jsem se v dalších okně, kde jsem psal ohledně onoho příspěvku, přihlásil.

Vím o tom, odpovídal jsem již 28.12.2006:

Já mám taky dotaz. Nevím třeba je to v pořádku...

Když nejsem přihlášen, tak se nazobrazují podsekce pokecu (cestování, autoškoly, pojišťovny, autosevisy...). Je to tak v pořádku, jsou přístupné jen po přihlášení?

Původně zaslal: ART

Já mám taky dotaz. Nevím třeba je to v pořádku...

Když nejsem přihlášen, tak se nazobrazují podsekce pokecu (cestování, autoškoly, pojišťovny, autosevisy...). Je to tak v pořádku, jsou přístupné jen po přihlášení?

Není to v pořádku. Sekce i podsekce by se měly zobrazovat i nepřihlášeným. Ovšem jen přihlášení do nich můžou přispívat.

Takže: byla to chyba, opravil jsem ji, děkuji za upozornění!

Původně zaslal: Peta

Já, já, já ......... se chci zeptat :D

Ondra kdysi dělal ankenu na RSS kanály. Docela dobrý nápad ;)

Cau, pokud zajem o RSS (zatim skutecne na clanky, popr. by se to dalo nasadit i na bazar) trva, tak neni problem... Otazkou je, co na to vedeni?

Chci se zeptat, když přijdu na forum po nějaký době tak nové příspěvky jsou označené, po přečtení jednoho z nich mi označení zmizí u všech, dříve mi to nedělalo. Je chyba u mě nebo ve foru???

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Chci se zeptat, když přijdu na forum po nějaký době tak nové příspěvky jsou označené, po přečtení jednoho z nich mi označení zmizí u všech, dříve mi to nedělalo. Je chyba u mě nebo ve foru???

Jo, tak zrovna takhle to má fungovat.

Jo, tak zrovna takhle to má fungovat.

No to je nějak jinak ne? Před tím jsem jeden přispěvek přečetl a u něj to zmizelo a u ostatních to zustalo do doby než jsem je otevřel nebo se odhlasil a znova přihlasil. To co popisuju, je \"Označení všech příspěvků jako přečtené\" Divný. A teď to zase funguje tak jak předtím, nechápu.

No to je nějak jinak ne? Před tím jsem jeden přispěvek přečetl a u něj to zmizelo a u ostatních to zustalo do doby než jsem je otevřel nebo se odhlasil a znova přihlasil. To co popisuju, je \"Označení všech příspěvků jako přečtené\" Divný. A teď to zase funguje tak jak předtím, nechápu.

Ono je to závislé na čase - když se podíváš na ty příspěvky za chvíli, už se nebudou zobrazovat jako nové. Nefunguje to ideálně, ale lepší způsob momentálně není.

Ono je to závislé na čase - když se podíváš na ty příspěvky za chvíli, už se nebudou zobrazovat jako nové. Nefunguje to ideálně, ale lepší způsob momentálně není.

Jo tak na čase, tak to potom jo. Tak to je vyřešeno;)

Jo tak na čase, tak to potom jo. Tak to je vyřešeno;)

Závěr: musíš číst rychleji. :D

Zdravím,prosím o pomoc.Kde si můžu prohlédnout svůj klubový mail.Radek mi to již jednou řekl a já neschopný jsem si to vymazal.A také jsem si nastavil do outlooku ,aby se mi to stahovalo ,ale outlook mi stále hlásí chybu.

Hostitel POP3 SSL nebyl nalezen. Ověřte, zda je správně zadán název serveru. Účet: \'Fafejta Peugeot\', Server: \'POP3 SSL\', Protokol: POP3, Port: 110, Zabezpečení (SSL): Ne, Chyba zásuvky: 11001, Číslo chyby: 0x800CCC0D.

Potom,jsem si chtěl prohlédnout stranu jednoho člena,ale zas bohužel nevím jak.Prosím o trpělivost,pc není zrovna můj přítel.Děkuji