Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nemuzu sehnat ulozeni zad.tlumice


Michal.B

Recommended Posts

Původně zaslal: blondynaa

www.autokelly.cz

případně můžu dohodnout i lepší cenu(jsme autokelly autoservis)....a zaslat na dobírku....vyber si a dej kdyžtak vědět

ty mas neco docineni s autokelly?ja schanim predni masku na 306 tu bez znaku,na starej model,prej se da sehnat u vas?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest blondynaa
Původně zaslal: oni

Původně zaslal: blondynaa

www.autokelly.cz

případně můžu dohodnout i lepší cenu(jsme autokelly autoservis)....a zaslat na dobírku....vyber si a dej kdyžtak vědět

ty mas neco docineni s autokelly?ja schanim predni masku na 306 tu bez znaku,na starej model,prej se da sehnat u vas?

když si jí na eshopu najdeš,napíšeš mi to číslo tak ti dám vědět jakou umím cenu...pracuji v autoservisu a máme u nich díky odběrům dost dobrý ceny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no prave ze ji tam ted nemaj,tak jsem myslel,ze by ses mohla poptat,jestli ji nekdy vubec meli a jak ji sehnat!!

budu te jeste vyuzivat,mel bych zajem o ty bezraminkovy sterace,ted momentalne ani nevim jak se jmenujou!!vim ze v nazvu je slovo extreme!ddekuji moc!

[upravil dne 19/1/07 oni]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

no prave ze ji tam ted nemaj,tak jsem myslel,ze by ses mohla poptat,jestli ji nekdy vubec meli a jak ji sehnat!!

budu te jeste vyuzivat,mel bych zajem o ty bezraminkovy sterace,ted momentalne ani nevim jak se jmenujou!!vim ze v nazvu je slovo extreme!ddekuji moc!!

[upravil dne 19/1/07 oni]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

no prave ze ji tam ted nemaj,tak jsem myslel,ze by ses mohla poptat,jestli ji nekdy vubec meli a jak ji sehnat!!

budu te jeste vyuzivat,mel bych zajem o ty bezraminkovy sterace,ted momentalne ani nevim jak se jmenujou!!vim ze v nazvu je slovo extreme!ddekuji moc!!

Valeo Silencio Extreme ;) tak si zmer jakou dylku potrebujes u ridice a jakou u spolujezdce, ony asi nebudou primo pro 306ku psany ,takze se musi vybirat podle delky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...