Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Internet od Radiokomunikací


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Mám potíže s připojením Wifi, koukám po jiném poskytovateli. Tak se chci zeptat , máte někdo připojení od Radiokomunikací?

http://www.radiokomunikace.cz/cs/

Pokud někdo máte tak jak jste spokojeni a jestli to šlape tak jak má, jaká je odezva v případě poruchy a jaké je jednání se zákazníkem. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mame u nich firemni telefony i net. Funguje to, pokud to Telecom nesabotuje na ustredne (aspon se na to vymlouvaji). Je to velka spolecnost, takze treba dovolat se na poruchy v pripade nejakeho plosneho vypadku je docela boj, ale furt lepsi nez Telecom. My jsme je zvolili jako takovy stred. Jistota relativne velke firmy s jeste prijatelnou pruznosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: .mycTD

Mame u nich firemni telefony i net. Funguje to, pokud to Telecom nesabotuje na ustredne (aspon se na to vymlouvaji). Je to velka spolecnost, takze treba dovolat se na poruchy v pripade nejakeho plosneho vypadku je docela boj, ale furt lepsi nez Telecom. My jsme je zvolili jako takovy stred. Jistota relativne velke firmy s jeste prijatelnou pruznosti.

No než Telecom určitě, protože nemají FUP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Mám bezdrát od T-Mobile (4G), funguje dobře, pro 4 počítače v bytě, za 490 Kč, bez omezení objemu dat.

To je nějak levný, jaká je tam rychlost v praxi?

EDIT: už jsem to našel 256 kb/s, to je málo, mám 1024 kb/s, a to by bylo dost drahý:(

[upravil dne 16/1/07 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: .mycTD

Radek: jestli Ti to pomuze, tak platime nejakych 1100,- za 4Mbit, bez omezeni. Ale vic uz fakt nevim:)

Jj, díky, já bych právě chtěl vědět jak to funguje v domácnostech, k firmám se mužou stavět jinak. Nechci vlízt do něčeho podobnýho co už mám.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

No i to je možný. Tak kam mám vlízt abych si polepšil, a nevysálo mě to.?:myslim

To právě moc nevím, protože neznám situaci u vás ve velkoměstě. ;)

Já osobně preferuju místní poskytovatele - jsou při problémech hned \"při ruce\" a navíc tak nějak raději platím malé firmě, než gigantům, jako jsou třeba právě ČRa.

Důležité je, jak je na tom Wi-Fi u vás, poskytovatelů je tam víc, všichni jedou v bezlicencovaném (a zarušeném) pásmu? Co třeba nachod.net? Nebo rudolf-net.cz?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Radek Hurvajz

No i to je možný. Tak kam mám vlízt abych si polepšil, a nevysálo mě to.?:myslim

To právě moc nevím, protože neznám situaci u vás ve velkoměstě. ;)

Já osobně preferuju místní poskytovatele - jsou při problémech hned \"při ruce\" a navíc tak nějak raději platím malé firmě, než gigantům, jako jsou třeba právě ČRa.

Důležité je, jak je na tom Wi-Fi u vás, poskytovatelů je tam víc, všichni jedou v bezlicencovaném (a zarušeném) pásmu? Co třeba nachod.net? Nebo rudolf-net.cz?

Náchod.net je problem, jsme ve stínu, rudolf-net neznam, zkusim se podivat. Mam indor, udělai připojení hlavních páteřních spojů na 5Ghz, okrajový lokality jsou krytý ještě 2,4Ghz, slibuje do budoucna že to předělá na 5 Ghz, jenže kdy? To rušení, on tvrdí že to ruší někdo s domácí Wifi sítí, nevim jak to je ale je to hnus, několikasekundový výpadky, rychlost chvilema 5kB/s Pak zase chvilku 128kB/s, prostě hruza, kolikrát čekám i minutu než se otevře stránka, pokud se vubec otevře:(
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: .mycTD

s nejakym Ladislavem Rudolfem z Nachoda jsem studoval na Elektru. Slusnej borec.

Že by? \"Ladislav Rudolf - od všeho trochu, student VUT Brno Fakulta Elektrotechniky a Komunikačních technologií \"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: .mycTD

s nejakym Ladislavem Rudolfem z Nachoda jsem studoval na Elektru. Slusnej borec.

Že by? \"Ladislav Rudolf - od všeho trochu, student VUT Brno Fakulta Elektrotechniky a Komunikačních technologií \"

Možný by to bylo, Bukovice, Ladislav Rudolf, ladislav@rudolf-net.cz

Jinak nabídka zajímavá ale nevim nevim, vypadá to stejně jako indor, dost toho jede na 2.4Ghz, potom tady píše že má nějakej světelný spoj, to netušim co je.

První světelný optický spoj na Náchodsku.

Do provozu jsme uvedli dvě optická pojítka, tohoto druhu první na Náchodsku, výhodou je nulové rušení vysoká propustnost a nízké latence na trase. Tyto spoje máme automaticky zálohované, v případě výpadku automaticky dochází k přesměrovaní na stávající spoje v pásmu 5GHz. Pokud se chcete dozvědět více jsou vám nápomocny tyto www stránky. Doufáme že vám naše posílení bude vyhovovat. Tým rudolf-net.

Ladislav Rudolf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My jsme si od radiokomunikací objednali internet včera, takže zatím nevím, neporadím, ale myslím že na www.dsl.cz byla kolem toho nějaká velká diskuze. Důvody které nás k tomu kroku vedly jsou, že bydlíme v Berouně a jediné připojení které jsme zjistili kromě tel. linky, je WIFI z Městské hory a to asi nebude to nejlepší. A taky jsme si chtěli ponechat pevnou tel. linku ale neplatit telekomu přiblblý paušál, protože moc neprovoláme. Pokud bys ale do toho v budoucnosti šel, tak bych to rád s tebou konzultoval, páč PC a internet není příliš moje hobby a rozumím tomu jako koza petrželi.

[upravil dne 17.1.07 Mila_S]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mila_S

My jsme si od radiokomunikací objednali internet včera, takže zatím nevím, neporadím, ale myslím že na www.dsl.cz byla kolem toho nějaká velká diskuze. Důvody které nás k tomu kroku vedly jsou, že bydlíme v Berouně a jediné připojení které jsme zjistili kromě tel. linky, je WIFI z Městské hory a to asi nebude to nejlepší. A taky jsme si chtěli ponechat pevnou tel. linku ale neplatit telekomu přiblblý paušál, protože moc neprovoláme. Pokud bys ale do toho v budoucnosti šel, tak bych to rád s tebou konzultoval, páč PC a internet není příliš moje hobby a rozumím tomu jako koza petrželi.

[upravil dne 17.1.07 Mila_S]

No ještě uvidím, zkusim najít tu diskuzi, a taky podle toho co se stane v naší síti, pořád slibujou. Je ale pravda že jednu dobu nějak rušení nebylo a to to jelo nádherně.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...