Sign in to follow this  
Followers 0
Michal.B

kde sehnat Vrchni uloženi zad.tlumiče

17 posts in this topic

Kde se da sehnat vrchni uloženi zad.tlumiču?Našel jsem ho jen MjAuto,v autokelly maji jen na přední.Kupoval někdo už to uloženi a za kolik se to da sehnat?

[upravil dne 16/1/07 Michal.B]

Tak když koupim tlumiče tak tam bude i to gumove obloženi?To se mi fakt nezda.A nejsou předni stejne:myslim,ale to asi težko.

este teda si vyber presne svoje auto, vzal jsem to od oka, nevim jestli mas sedan nebo break, novej nebo starej model 406, na motoru asi zalezet nebude

Kdyztak si to napis do podpisu v profilu co mas za auto, nebo to pri dotazu upresnuj

mno evidentne se lisi ve sklonu, jeden ma 1° a druhej 2° a to prvni jsou jen ty dva kusy, a to druhy jsou 4 kusy,asi bych jim zkusil zavolat a podle tech cisel bych se jich zeptal

v elitu jsem byl osobne na pobocce v Praze-Kunraticich pro zapalovaci svicky, registraci asi nepotrebujes, ale pres eobchod jsem jeste neobjednaval

Když chci něco objednat tak to po mě chce jmeno a heslo,a kde ho asi mam zaregistrovat,když tam neni nikde registrace.

no vzhledem k tomu co pisou na strance O nás : Základem strategie společnosti ELIT je budování korektních, dlohodobě vzájemně výhodných obchodních vztahů se svými zákazníky, které jsou založeny na pravidelném osobním kontaktu zákazníků a prodejních poradců ELIT.

bych tipoval, ze jako obycejny zakaznik mas jedinou moznost objednat si to pres nejakou prodejnu nahradnich dilu, nebo si dojit primo do prodejny Elit osobne a pres internet to objednat nelze

Nevite jake je objednavaci číslo to uložení tlumiče.Nemam totiš ty papiry kde je rozepsane kde jaky dil jaky ma obj.číslo

4 a 5tka jsou v tom seznamu uvedny jakozto alternativni ulozeni tlumice ale pro system s variabilnim odpruzenim, to se te netyka, ty shanej podle oznaceni 3, cili kod 516120 celkem na zadni naprave jsou 4 kusy ( 2 na jednu stranu )