Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Chci kupovat p 405 2.0 mi 16 rv.93 a vyse


BiFF

Recommended Posts

Cest lidi mam zajem o koupi P405 2.0 mi16 roku vyroby 93 a vyse a tak jsem se chtel poinformovat jestli nekdo s tim autem nema nejake zkusenosti nebo spis vyhrady !!

Mam ted 1.8 benal a ahci neco silnejsiho ;) ale ne prave stary model MI16!!!

moc dikes zatim zdarec BiFF

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to se ti bude dost špatně shánět, protože v novém modelu je:

2.0 8v 89 kw

2.0 16v - nevím kolik má kw, ale jen jsem o něm slyšel, nevím, jestli se dá sehnat

2.0 16v Turbo - 405 T16

2.0 mi16 nový model se nedělala.

Pokud by jsi měl zájem o 2.0 8v 89 kw, tak ti můžu jednu nabídnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trundíku - Mi16 novej model se dělala. Dělali jí nějakých 11 měsíců, před tim, než uvedli Téčko ... ale dá se dost blbě sehnat - všehovšudy jsem za 2 roky viděl jenom 3 inzeráty na míčko novej model.

2.0 8v má 89kw

2.0 16v má 110kw

2.0 mi16 má tušim 116kw??

a konkrétně ten 16v začali dělat až někdy v ´94, když se přestalo dělat míčko ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokial ja viem tak sa robili mi16 aj v 94 a 95(ale to si uz niesom isty). V 94 sa vyrabali takzvane modeli Mi16 LeMans. Boli to modeli, ktore mali podobny interier ako T16. To znamene sedacky koza+alcantara.... ale vybava bola trosku chudobnejsia ako T16. Mi16 4X4 od roku 93 sa nevyrabala... Takze keby si nahodou narazil na taky model tak to bude iba prerobene. Dufam ze som sa nezmylil. Keby nahodou tak ma neukamenujte:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi dikes moc za rady uz jsem nasel borce co ji ma jednu privezenou ale ten had ji nechce prodat je to rok 95 coz je ten posledni uplne co se vyrabela , musim ho nejak prekecat :(

Popripade kdyz to nevyjde tak tam supnu do te moji 1.8 motor t MI16 ten stary jsem slysel ze pry je zivejsi nez ten dvou litr z nove MI16 tez nevim co je na tom pravdy !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BiFF

Chlapi dikes moc za rady uz jsem nasel borce co ji ma jednu privezenou ale ten had ji nechce prodat je to rok 95 coz je ten posledni uplne co se vyrabela , musim ho nejak prekecat :(

Popripade kdyz to nevyjde tak tam supnu do te moji 1.8 motor t MI16 ten stary jsem slysel ze pry je zivejsi nez ten dvou litr z nove MI16 tez nevim co je na tom pravdy !!

Tak to je špatnej nápad přendávat motor.... Lepší prodat a shánět Mi.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přendávat Míčko do obyč verze = dost špatnej fórek (připrav se minimálně na velké problémy s elektrikou - pokud jí nechceš tahat celou komplet novou tak se 100% zblázníš z toho, jak Ti chvilku bude fachčit tohle a tohle zase ne, a když opravíš tohle, uvolní se zase drát v tomhle konektoru . . . - no fakt dobrej nápad jak začít nenávidět piškoty kvůli vlastní hlouposti)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš

Tady v tom bazaru je na prodej jedno míčko novej model - www.autosoft.cz/hos :mrk:mrk

Týýýkrááávo ... pěkný i barva ujde ... to by mi stačilo ... !!! Ale jenom škoda, že tam píšou stav: uspokojivý ... jinak bych se tam klidně vydal 25tisicu je vcelku v pohodce, ale bude asi fakt roz....ný jako fík ...:roker:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo o tomhle MI vim akorad to ma nalitane uz 200 a nema to klimu ,kdyz uz budu kutit tu MI tak at to mas uz klimu a max tak kolem 170 nalitane, nadherne Mi jsou ve svycarsku tam jsem jich nasel do 3 p........... ,ale od tamtud mi bylo receno ze to nejde dovest jelikoz nejsou v EU tudiz mi ji tady neprihlasi :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...