Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

TAK JSME BOURALI 405 T16 :-( I S FOTKAMA A UŽ JE I ZNÁMÁ ŠKODA...... 125 000,- :-(((((((((


Autoškolič Dodo

Recommended Posts

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Tak mám nabouranou T16.:( Ani nevím jak.

Už rok jsem se potýkal s problémem s řídící jednotkou. Dnes ji vyřešili a technik ze servisu ji jel projet. Bohužel, ale nezvyklý řídit 200 koňový auto dostal hodiny a o sloup odřel celý levý bok od zadního blatníku až po přední a zadním kufrem urazil sloupek nějakýho reklamního poutače. Dověděl jsem se to asi před 3 hodinama a stihl se i na to podívat....Co jsem viděl vám ukážu, jak pořídím foto...

Mám se zlobit... Ani ne. Když jsem viděl toho viníka, jak je na hromadě, tak jsem se nezmohl vůbec na nic. Prostě, hlavně že se nikomu nic nestalo, ne? Servis se mi zaručil, že do měsíce dá auto do 100% pořádku z nových dílů, který mě ukáže, že koupil a montuje jako \"funglovku\". Mám mít měsíc strpení....

Snad to dopadne dobře a nebude to bolavý ani pro mě, ani pro toho klučinu. Znám ho osobně a toto, co se stalo je sice jeho vina, ale je mi ho svým způsobem líto a nikdy bych mu to nepřál. Moc dobře jsme spolu vycházeli a věřím, že i v budoucnu vycházet budeme. Prostě první taková věc (havárie v servisu) za 7 let jeho existence a zrovna na mým autě a zrovna na 405 T16.

Je to strašnej pech....

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

[upravil dne 18/1/07 Autoškolič Dodo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

\"Život je nepřetržitá řada průserů nepravidelně po sobě jdoucích\"

Autí bude v pohodě, hlavně, že se nikomu nic nestalo. Je to zkušenost, pro všechny, největší pro toho kluka.

Teď s tím nic neuděláš, pohlídej si, aby splnili co slíbili a bude to OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hlavně že to nedopadlo hůř - plechy se opraví, ale zdraví má člověk jen jedno.

Jinak mi nezbývá než s Tebou, Dodo, soucítit (a jsem rád, že na rozdíl od některých, kteří by mechanikovi okamžitě rvali hlavu od krku, lámali mu ruce, nohy - Ty to neseš vcelku statečně). Co se týče opravy, vzhledem k tomu, že vím, že jsi v tomhle servisu jako doma (asi jako já v jednom nejmenovaném pražském), věřím, že vše bude opraveno tak, že až Tčko někde na srazu uvidíme, tak ani nepoznáme, že prodělalo nějakou bolístku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky věřím, že se k tomu postaví zodpovědně. Stane se. Jsme lidi a ne stroje. Někdy prostě uděláme, co potom ani nechápeme, proč jsme tak udělali. Věřím, že to bude oprava na 1 s *. Však na nějakým srazu určitě uvidíte výsledek práce.... Můj čistě laickej odhad je škoda tak 60 000. Nevím. Však uvidíte zítra na fotech..... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dodo soucítíme s tebou, hlavně že se nikomu nic nestalo. Když jde jen o plechy, jde o hov.. , ale přijde to líto... Kdyby mi rozstřelili moje kupátko, zcela určitě bych to nenesl jako ty... klobouk dolů... :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Ludweek

tak to je opravdu smula ..asi bych taky nebyl schopny vinika jakkoliv trestat..jak porad tvrdim ja..nahoda je blbec..proto si taky nerad pujcuji cizi auta:bojimale ..ale neni to prvni pripad (teda nemyslim toho chlapika) podobnou projizdku si dovolil jeden typek s ferrari ktery meli v servise na nejakou banalni opravu a majitel caru si vyslovene pral aby se s autem nejezdilo...v jeho kuzi bych nechtel bych...auto zboril docela slusne :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je nemilé, cítím s Tebou. Kluk z toho musí bejt asi taky nešťastnej, protože nejen že zmuchlal Tvoje Téčko, ale bude to muset asi i zacvakat. Hlavně že to nezbořil víc a vylez z toho zdravej.

Snad Ti to daj perfektne dokupy. :super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...