Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

displej neukazuje venkovní teplotu


Ladman

Recommended Posts

Původně zaslal: Ladman

teď mne napadá, jestli by nám s tímto problémem nepomohl Pe.Tr. Ale pokud je pravda to s tou výměnou jednotky BSI, tak je to konečná. Nevím jak ty, ale já se k tomu rozhodně nechystám:bojim:D

no nepotěšim tě , ta BSI ti opravdu stoji v cestě.:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Ladman

teď mne napadá, jestli by nám s tímto problémem nepomohl Pe.Tr. Ale pokud je pravda to s tou výměnou jednotky BSI, tak je to konečná. Nevím jak ty, ale já se k tomu rozhodně nechystám:bojim:D

no nepotěšim tě , ta BSI ti opravdu stoji v cestě.:(

a je rozhodnuto:(. Akorát mne mrzí, že v Tempře, která byla o dost horší auto než je 406, jsem to měl a tady to ani mít nemůžu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro Landman:Tak jsme na tom stejně.Jen jsem někde četl,že některé nové modely nemají BSI.Jak to poznám nevím.Nezkoušel jsi to přepnout vzadu na displeji.Jsou tam snad nějaký pozice na nastavení(nevím jestli to je i na nových displejích).Voloda58 tomu to určitě půjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím,ale snad bude v zrcátku nějakej konector.Jinak asi podle el.schémat možná až do toho displeje.Myslíš,že to tam nikdy nebylo zapojený.Zkus se podívat podle VIN kódu tvýho auta zda to tam bylo ve výbavě.(u mě ne)Pokud ano tak to jen někdo ze zrcátka odpojil nebo při výměně zrcátka už nedal zpět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele a nestacilo by to v RJ nejak aktivovat ten teplomer. Mam totiz stejny problem mam displej 2 (B) aktivovany PP ale vpravym dolnim rohu se mi symbol --- °C neukazuje a zrcatko jsem mel sundany a je tam jenom kabelova priprava na vyhrejvany zrcatka jinak nic. Kabely si natahnout by nebylo slozity ale nejak to aktivovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 JaKoB: jednou jsem měl displej vyndaný z důvodu, že mi přestalo z ničeho nic hrát rádio. Displej stále svítil, i při vypnutém motoru. Stačilo akorát vypojit ten konektor z displeje a dát ho zpět. Od té doby vše OK, ale žádné nastavení jsem tam tenkrát neviděl. Už na to kašlu, věřim Pe.Trovi z Nerátek.

[upravil dne 20/10/07 Ladman]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...