Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

displej neukazuje venkovní teplotu


Ladman

Recommended Posts

Displej v mé 406-ce nenabízí volbu ukazatele venkovní teploty (t. j. přepnutí na st. Celsia/Fahrenheita) a tudíž ani teplotu neukazuje. Čidlo venkovní teploty v pravém zpětném zrcátku jsem také nenašel. Pokud bych si toto čidlo sehnal a zapojil (spíš nechal zapojit), ukazoval by již displej venkovní teplotu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no je treba doplnit cidlo, nove je asi za 600Kc, na vrakaci mozna min. teoreticky by priprava ve dverich u zrcatka mela byt a melo by stacit ho jen pripojit a namontovat do zrcatka, je ale mozne ze bude chybet cast svazku dratu mezi konektoem ve sloupku dveri a konektorem k palubce, co je pod tunelem v mistech u radici paky. Schemata elektriky pro novy model 406 jsou k sehnani na webu (odkazy najdes i tady na foru, nekolikrat jsem je tu daval ) , tak stahnout, podivat se na cisla dratu ve schematech a porovnat s tim co je zapojeno v aute a promerit merakem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

no je treba doplnit cidlo, nove je asi za 600Kc, na vrakaci mozna min. teoreticky by priprava ve dverich u zrcatka mela byt a melo by stacit ho jen pripojit a namontovat do zrcatka, je ale mozne ze bude chybet cast svazku dratu mezi konektoem ve sloupku dveri a konektorem k palubce, co je pod tunelem v mistech u radici paky. Schemata elektriky pro novy model 406 jsou k sehnani na webu (odkazy najdes i tady na foru, nekolikrat jsem je tu daval ) , tak stahnout, podivat se na cisla dratu ve schematech a porovnat s tim co je zapojeno v aute a promerit merakem

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

no chtelo by to upresnit rocnik auta, ale stejne si myslim, ze pokud se jedna o novy model, tak tam je displej jen jeden

rok výroby 2000. Podle manuálu jsou v novém modelu 3 druhy displejů - jeden základní (ten mám já), druhý pro palubní PC a třetí s navigací. Všechny dle manuálu mají ukazovat venkovní teplotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Mas tam toto?

P5270005n.jpg

ne, to je ten displej číslo 2 - připraven pro palubní PC. Mám tam akorát stejná ty dvě tlačítka, ale displej je jednořádkový. Mrkněte se všichni do manuálu k novému modelu, tam je to jasně popsáno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak podle katalogu nahradnich dilu tam mohou byt tyto displeje :

6155 P9 - DISPLAY (CLOCK AND OR TEMP) TO O 09243

6155 R8 - DISPLAY (CLOCK AND OR TEMP) FROM O 09244

6155 P8 - DISPLAY (RADIO+CLOCK AND OR TEMP, CD) TO O 09001

6155 Q8 - DISPLAY (RADIO+CLOCK AND OR TEMP, CD) FROM O 09002

6563 31 - DISPLAY (NAVIGATION+RADIO+CLOCK, TEMP, CD)

ty cisla from a to jsou zakodovane datumy vyroby, tohle cislo by melo byt napsano bud na stitku na dverich ridice, nebo na levem ulozeni predniho tlumice v motoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

tak podle katalogu nahradnich dilu tam mohou byt tyto displeje :

6155 P9 - DISPLAY (CLOCK AND OR TEMP) TO O 09243

6155 R8 - DISPLAY (CLOCK AND OR TEMP) FROM O 09244

6155 P8 - DISPLAY (RADIO+CLOCK AND OR TEMP, CD) TO O 09001

6155 Q8 - DISPLAY (RADIO+CLOCK AND OR TEMP, CD) FROM O 09002

6563 31 - DISPLAY (NAVIGATION+RADIO+CLOCK, TEMP, CD)

ty cisla from a to jsou zakodovane datumy vyroby, tohle cislo by melo byt napsano bud na stitku na dverich ridice, nebo na levem ulozeni predniho tlumice v motoru

podle manuálu displej A. Do auta se mi teď běžet nechce, protože přece u všech těch displejů co jsi vypsal je možnost měření venk. teploty (TEMP). Displej mi zobrazuje fukce orig. rádia CLARION s CD, datum a čas a také upozorňuje na otevřené dveře. Dále nabízí volbu jazyka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ladman

podle manuálu displej A. Do auta se mi teď běžet nechce, protože přece u všech těch displejů co jsi vypsal je možnost měření venk. teploty (TEMP). Displej mi zobrazuje fukce orig. rádia CLARION s CD, datum a čas a také upozorňuje na otevřené dveře. Dále nabízí volbu jazyka.

Můžeš sem dát fotku? Docela bych ten Tvůj diplay rád viděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: Ladman

podle manuálu displej A. Do auta se mi teď běžet nechce, protože přece u všech těch displejů co jsi vypsal je možnost měření venk. teploty (TEMP). Displej mi zobrazuje fukce orig. rádia CLARION s CD, datum a čas a také upozorňuje na otevřené dveře. Dále nabízí volbu jazyka.

Můžeš sem dát fotku? Docela bych ten Tvůj diplay rád viděl.

Musel bych to nafotit a stáhnout do compu. Nejjednodušší je jak jsem uváděl kouknout do manuálu nového modelu 406-ky. Je ten dispej A. Displej B je pro palubní PC a displej C je s navigací.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

Může mi někdo poradit, zda uvedený snímač lze připojit k displeji typu "A" ? Takto jsem ho sehnal, kabílek je asi 50 cm dlouhý. Než se pustím do demontáže zrcadla a hledání kontaků - prosím poraďte.

post-0-14109596748605_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: Ladman

podle manuálu displej A. Do auta se mi teď běžet nechce, protože přece u všech těch displejů co jsi vypsal je možnost měření venk. teploty (TEMP). Displej mi zobrazuje fukce orig. rádia CLARION s CD, datum a čas a také upozorňuje na otevřené dveře. Dále nabízí volbu jazyka.

Můžeš sem dát fotku? Docela bych ten Tvůj diplay rád viděl.

s "menším" :super zpožděním dodávám foto displeje typu A:papa

post-0-14109596748765_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u mého vozu se o to kdysi pokoušel Komisar, avšak neúspěšně. Na svém starém modelu si to dělal a fungovalo mu to bez problémů. U nového modelu na to bude mít vliv ta řídící jednotka. Osobně jsem se ptal i volal k různým koncesionářům Peugeot, ale nikdo mi nebyl schopen dát odpověď. Na rozdíl od tebe, ale nemám ty čárky se stupni Celsia. Na displeji jsou vidět, ale nesvítí mi jako tobě. Mám tam čas a měnit to nelze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...