Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Uchycení světla 205


Pajsn

Recommended Posts

Tak mi kamos omylem prošlapnul světlo levýpřední. Ulomil se ten držak néé na světle ale na druhy straně u blinkru. na první pohled to vipada že je to světlo uchycený k blinkru nevíte jestli je to vážně takhle? Nebo je to nějak uchycený ke kastli? Není tam moc vidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pajsn

Tak mi kamos omylem prošlapnul světlo levýpřední. Ulomil se ten držak néé na světle ale na druhy straně u blinkru. na první pohled to vipada že je to světlo uchycený k blinkru nevíte jestli je to vážně takhle? Nebo je to nějak uchycený ke kastli? Není tam moc vidět.

Trochu mimo tvůj dotaz, ale jak se to dělá, že se omylem prošlápne přední světlo? To by mě teda zajímalo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

Trochu mimo tvůj dotaz, ale jak se to dělá, že se omylem prošlápne přední světlo? To by mě teda zajímalo :D

Třeba chtěli někam vylézt a přišlápli si na světlo... :D

Třeba když jsem jezdil s 309, tak ta měla taky zatlačené přední světlo - vysvětlení: Majitel tohle auto plné lidí opřel o sloup, ale furt mi nejde do hlavy, že to až zatlačilo to světlo (a asi prasknul držák, sklo ne!).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tutman

Původně zaslal: Pajsn

Myslíš že se to dá koupit nový? Koukal jsem na MJAuto a tam jsem to neviděl. Na druhý straně je ještě nějaká pružina a ta se mi ztratila:nevim

nemyslíš tady to cena 465,-

kde to maj?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: zoby

Původně zaslal: tutman

Původně zaslal: Pajsn

Myslíš že se to dá koupit nový? Koukal jsem na MJAuto a tam jsem to neviděl. Na druhý straně je ještě nějaká pružina a ta se mi ztratila:nevim

nemyslíš tady to cena 465,-

kde to maj?

http://www.karosarske-dily.cz/default.asp?cls=stoitem&stiid=5581

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...