Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

POLOHY - ZCELA NEAUTOMOBILOVÉ TÉMA


Netopýrka

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...
  • O 2 týdny později...

rád jsem si toto vlákno prohlížel a bylo mi líto páníčků, jimž jejich láska odešla a včera jsme se k nim připojili. Náš maltézáček Gin se už nedal déle držet v tomto slzavém údolí a raději odešel do míst, kde ho už nic nebude bolet. O to smutnější, že se tak stalo zrovna v den jeho 15. narozenin. Ač to byl mrňous, měl jen 1,5 kg, bylo ho všude plno a teď..............Moc nám chybíš.

[upravil dne 12.3.07 Kdo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuju vám. Vědomně se to člověk snaží potlačovat, ale za den a noc jsou desítky podvědomých \"připomenutí\", kdy se to znovu vrátí. Celý život spal s námi, resp. se mnou a když se člověk v noci obrací, tak si uvědomí, že šmátrá rukou kolem sebe, tak jak byl zvyklý, aby to chrnící klubíčko nezalehl. Pak ráno vstáváš, odkrýváš deku a zase. Řekneš si ... už není a během vteřiny jsi v tom zase, když dáváš nohy na zem a bleskne ti - ať na něj nešlápnu, kdyby spal na zemi. Jdeš do práce a podíváš se po trávníku a k břízce, kam běhal kakat. Prostě to chce čas.

[upravil dne 16.3.07 Kdo]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kdo

rád jsem si toto vlákno prohlížel a bylo mi líto páníčků, jimž jejich láska odešla a včera jsme se k nim připojili. Náš maltézáček Gin se už nedal déle držet v tomto slzavém údolí a raději odešel do míst, kde ho už nic nebude bolet. O to smutnější, že se tak stalo zrovna v den jeho 15. narozenin. Ač to byl mrňous, měl jen 1,5 kg, bylo ho všude plno a teď..............Moc nám chybíš.

[upravil dne 12.3.07 Kdo]

To je smutný, je mi ho líto. Bude ale určitě jinej rošťák :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je smutný, je mi ho líto. Bude ale určitě jinej rošťák :super

Tohle nám všichni říkají, ale zatím jsme ve stavu, kdy nám připadal jedinečný.... no on byl, ať vzhledem, vzrůstem či povahou i to jméno k němu sedělo.... vždycky odněkud vykoukl. Navíc v těchto dnech si uvědomujeme, jak to bolí a že dřív, či později by tato situace nastala znovu. Ale jsem moc rád za útěchu. Říkám to i manželce a dceři o vaší podpoře. Ale co naplat, žil s námi třetinu našeho a dvě třetiny života dcery. Ale.......never say never Díky vám přátelé. Někdo by si řekl.... ten toho naprdí.... pro čokla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kdo

To je smutný, je mi ho líto. Bude ale určitě jinej rošťák :super

Tohle nám všichni říkají, ale zatím jsme ve stavu, kdy nám připadal jedinečný.... no on byl, ať vzhledem, vzrůstem či povahou i to jméno k němu sedělo.... vždycky odněkud vykoukl. Navíc v těchto dnech si uvědomujeme, jak to bolí a že dřív, či později by tato situace nastala znovu. Ale jsem moc rád za útěchu. Říkám to i manželce a dceři o vaší podpoře. Ale co naplat, žil s námi třetinu našeho a dvě třetiny života dcery. Ale.......never say never Díky vám přátelé. Někdo by si řekl.... ten toho naprdí.... pro čokla

¨

Je to smutný, i když je to čtyřnohej miláček. Jakmile se stane členem rodiny, je to, jako by umřel někdo z Tvých blízkých. Mám bišona, kterýmu budou v dubnu dva roky, je to taky takovej kousek a dělá jedinečný věci. Nedovedu si představit, že jednou nebude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

Nedovedu si představit, že jednou nebude

Bišonci jsou i povahově podobní - blahopřeju a přeju hodně hezkých chvil a dlouhou radost. Přesně tohle jsme si taky říkali ale můžeš s tím počítat, ale nemůžeš se na to připravit, aby to, až to nastane nebylo tak intenzívně bolestivé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...