Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Budíky a P605 .... NEE !!!


TiborTeam

Recommended Posts

Tohle je varování pro 605káře kteří by chtěli na budíky jinou barvu :bojim

Dnes jsem to dělal... spíše, jsem začal :aut

Pokud nemáte trpělivost a alespoň 3 dni nechcete nikam jet autem, tak pro vás platí název tématu :D

A kteří to chtějí udělat, tak vás čeká:

1. rozebrání, stačilo by zepředu, folie je přilepena zepředu ale budete muset benzínem očistit i ty průhledné světlovody.

2. několik hodin drhnutí lepidla, půllitrovka by měla stačit :D

3. několik hodin drhnutí barvy, půl litr ředidla S6006

4. po rozebrání zjistíte, že máte zaprášené čísla počítadla, tak stejně musíte budíky rozebrat málem do šroubku a vyčistit vše :D

5. nezkoušejte vytáhnout ty světlovody z toho bílého základu ! Raději to osprchujte v horké vodě.

6. .....

Tady jsem skončil, pokračování příště.

Ještě že mám náhradní palubku, kde to páchám :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lukash605

TiborTeam:tak teď si mě celkem odradil,já měl v plánu modré diody do budíků a tlačítek:D tlačítka jsem už zkoumal tam to půjde ale budíky nevím nevím:myslim

Na tlačítka stačí nalepit z vnitřní strany modrou lepící pásku :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fusion:tak je to asi nejlevnější a jednoduchý řešení to myslíš tu klasickou izolačku na kabely?ale zase dioda je dioda:D

Kdo:já myslím že jo,už jsem ty spínače rozebíral v každým spínači jsou dvě diody nebo žárovka a dioda teď si nejsem jistej.Když tak mě opravte:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tlačítka jak které ....

Spínače které mají kontrolku, např. vyhřívání okna, jsou tak kvalitně zamaskované a tak mrňavoučké žárovky, že jsem to vzdal :bojim

A tlačítka, např. stahování oken, tam jde předělat žárovka na LED, ale musí se vlézt LED+odpor, napájet tenoučký drát a připevnit stejně jako původní žárovka.

Zkoušel jsem to pájet, ale odmastit ty plošky ani za boha. Ono to chvilku drží ... pak upadne :D

Takže taky doporučuji modrou folii anebo liháč :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: TiborTeam

Tlačítka jak které ....

Spínače které mají kontrolku, např. vyhřívání okna, jsou tak kvalitně zamaskované a tak mrňavoučké žárovky, že jsem to vzdal :bojim

A tlačítka, např. stahování oken, tam jde předělat žárovka na LED, ale musí se vlézt LED+odpor, napájet tenoučký drát a připevnit stejně jako původní žárovka.

Zkoušel jsem to pájet, ale odmastit ty plošky ani za boha. Ono to chvilku drží ... pak upadne :D

Takže taky doporučuji modrou folii anebo liháč :D

V tlačítkách např. mlhovky ta žárovečka vyndat nejde protože je připájená k tišťáku kterej je za nima.

Včera sem měl rozdělaný tlačítko mlhovky protože blbě fungovalo spínání a právě mě tam nesvítí ten vrchní malej signál zapnutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Původně zaslal: TiborTeam

Tlačítka jak které ....

Spínače které mají kontrolku, např. vyhřívání okna, jsou tak kvalitně zamaskované a tak mrňavoučké žárovky, že jsem to vzdal :bojim

A tlačítka, např. stahování oken, tam jde předělat žárovka na LED, ale musí se vlézt LED+odpor, napájet tenoučký drát a připevnit stejně jako původní žárovka.

Zkoušel jsem to pájet, ale odmastit ty plošky ani za boha. Ono to chvilku drží ... pak upadne :D

Takže taky doporučuji modrou folii anebo liháč :D

V tlačítkách např. mlhovky ta žárovečka vyndat nejde protože je připájená k tišťáku kterej je za nima.

Včera sem měl rozdělaný tlačítko mlhovky protože blbě fungovalo spínání a právě mě tam nesvítí ten vrchní malej signál zapnutí.

No, nějak tak jsem to myslel :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...